TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Xbox czy PS3 Błagam o pomoc

Tutaj możecie pisać o czym się tylko podoba, tematyka dowolna... niekoniecznie związana z oprogramowaniem.

Xbox czy PS3 Błagam o pomoc

Postprzez TRV13E » 18 Mar 2011, 22:34

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.15) Gecko/20110303 Firefox/3.6.15


Witajcie, mam dziś pytanie, nie wiem co kupić... Dysponuję ok 700-800zł, stać mnie na :
Używanego Play Station'a 3 (dysk 40-120gb, bez gwarancji)
Xbox Slim 4 gb (nowy 1 rok gwarancji)
Za nic nie mogę się zdecydować, slim ma mały dysk ale ma rok gwarancji a PS3 ma duży dysk ale tutaj bez gwarancji, Xbox ma RROD'a a Play YLOD'a. Move jest tańszy ale podobno gorszy od Kinecta, gry są porównywalne cenowo. Xbox ma płatnego neta a play darmowego, play ma blue ray'a a xbox wifi(nie wiem czy play też). Proszę o pomoc co wybrać i uzasadnienie... Bo mnie już od tego głowa boli :sad:

P.S teraz jeszcze znalazłem Elite z gwarancja rok na którego moge sobie pozwolić
TRV13E
Postujący
Postujący
 
Posty: 116
Dołączenie: 19 Lut 2011, 17:55

Re: Xbox czy PS3 Błagam o pomoc

Postprzez Palacio » 18 Mar 2011, 22:47

PostUA: Opera/9.64 (Windows NT 5.1; U; pl) Presto/2.1.1


Nie patrz na produkt przez pryzmat gwarancji. Jest ona i tak dość krótka. Nim się obejrzysz już minie. A jeśli ma się zepsuć to i tak się zepsuje i to pewnie w najmniej oczekiwanym momencie. Dzisiejsze wykonanie pozostawia wiele do życzenia. Sprzęt jest coraz bardziej zawodny. Spojrzyj także trochę w przyszłość. Sprawdź jak będzie wyglądała strategia PS i xboxa na najbliższe lata. Być może za niedługi czas powstanie nowa konsola.


Autor postu otrzymał pochwałę
Awatar użytkownika
Palacio
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2625
Dołączenie: 05 Paź 2007, 20:14
Miejscowość: Władywostok
Pochwały: 82


Powróć do Free Post

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron