TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Opera zmiana języka - słownik

Posty związane z oprogramowaniem. Odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Opera zmiana języka - słownik

Postprzez Hikari Kobushi » 03 Kwi 2011, 17:58

PostUA: Opera/9.80 (Windows NT 6.1; U; en) Presto/2.7.62 Version/11.01


Jak już znalazłem taką stronkę to wam trochę jeszcze potruję i będę pytał was o wszystko czego nie umiem, a czego google nie chce mnie nauczyć :)

Mianowicie chodzi mi o to aby zmienić albo uaktualnić w Operze słownik pisowni, bo w tej chwili wszystkiie słowa mi podkreśla na czerwono nawet gdy są poprawnie napisane. Używam najnowszej wersji i nie mogę znaleźć takiej opcji.

Dodam, że polskie litery normalnie widzę.
Hikari Kobushi
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 28
Dołączenie: 03 Kwi 2011, 15:43

Re: Opera zmiana języka - słownik

Postprzez kominekl » 03 Kwi 2011, 18:02

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:2.0) Gecko/20100101 Firefox/4.0


Zajrzyj tu -> http://forumogrodnicze.info/viewtopic.php?t=26793 lub ściągnij i wypakuj do locale/pl w folderze opery -> http://odsiebie.com/pokaz/1294997---dc42.html.


Autor postu otrzymał pochwałę
Kiedy komputery staną się twoim jedynym życiem, jedynym totemem odstraszającym klątwę nudy, wtedy prędzej czy później granica między tymi dwoma wymiarami zniknie i postacie z Błękitnej Pustki zaczną pojawiać się w Realu. Czasem są twoimi przyjaciółmi. A czasem nie.
Awatar użytkownika
kominekl
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 4530
Dołączenie: 03 Sty 2010, 16:07
Miejscowość: Pasztowa Wola Kolonia
Pochwały: 174


Powróć do Programy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron