TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

w ACE Mega CoDecS Pack sa dwa szkodliwe (?) kody Adware.

Tematyka związana z kompresją i dekompresją obrazu oraz dźwięku.

w ACE Mega CoDecS Pack sa dwa szkodliwe (?) kody Adware.

Postprzez miro807 » 27 Wrz 2007, 23:15

PostUA:


a dokladniej po przeskanowaniu dysku przez skaner on line "MKS" wyskakuje monit mowiacy o dwoch (identycznych z nazwy) adware w
C:\Program Files\ACE Mega CoDecS Pack\BSPlayer\bplay.exe
o nazwie WhenU.b.1. - da rade je wykasowac, ale mi chodzi czy moga byc one szkodliwe i czy nie ma dostepnej innej wersji "ACE" bez Adware ?
Ps.
Avast! i Spybot - Search & Destroy nic wczesniej nie wykryly...
miro807
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączenie: 22 Wrz 2007, 22:19

Postprzez Mefisto » 27 Wrz 2007, 23:20

PostUA:


ACE Mega CoDecS Pack 6.03 Professional Edition podejrzewam, że te pliki nie są szkodliwe, ale spróbuj zainstalować tą wersję, pamiętaj żeby wcześniejszą odinstalować i w ogóle jeśli masz jakiekolwiek inne kodeki zainstalowane to je odinstaluj.

Ps.

Co do mksa to ja nie mam za bardzo przekonania a folder "BSPlayer" oraz plik "bplay.exe" pochodzi od odtwarzacza BSPlayer, który został zainstalowany wraz z kodekami.
Awatar użytkownika
Mefisto
Postujący
Postujący
 
Posty: 277
Dołączenie: 02 Cze 2007, 20:40
Miejscowość: Warszawa

Postprzez miro807 » 27 Wrz 2007, 23:32

PostUA:


mam wlasnie ta wersje, ale i w poprzedniej byla ta sama historia.. nic to , jestem tu nowy i dopiero zaowazylem forum "bezpieczenstwo" wiec tam dodam ten temat. dzieki.
miro807
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączenie: 22 Wrz 2007, 22:19

Postprzez Mefisto » 27 Wrz 2007, 23:34

PostUA:


Na 99% to jest czyste a ten plik i folder już ci powiedziałem skąd jest.
Awatar użytkownika
Mefisto
Postujący
Postujący
 
Posty: 277
Dołączenie: 02 Cze 2007, 20:40
Miejscowość: Warszawa


Powróć do Kodeki

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron