Logi, zabezpieczenie komputera, danych. Programy antywirusowe antyspyware, firewall itp.

Regulamin forum

1. Każdy temat powinien odzwierciedlać treść wątku.
2. W przypadku wklejania logów; należy je wykonać od razu przynajmniej z dwóch narzędzi: FRST oraz z GMER
3. Wszelkie logi proszę publikować na przeznaczonych do tego stronach a w poście wklejać tylko link.
4. Nie wskazane jest skracanie logów, należy wkleić cały - od początku, do końca.
5. Nie wskazane jest podczepianie się do tematów innych użytkowników - proszę założyć nowy temat w dziale Bezpieczeństwo, ułatwi to pomoc sprawdzającemu.
6. Osoby nie posiadające odpowiedniej wiedzy, nie powinny sprawdzać logów, ponieważ grozi to poważnym uszkodzeniem systemu lub aplikacji zainstalowanych na komputerze.
7. Należy dokładnie opisać problem, występujące objawy oraz wszelkie podjęte działania.
8. Każdy skrypt jest unikatowy, napisany dla każdego przypadku z osobna, więc nie może być stosowany przez innych.
9. W przypadku zamieszczenia zrzutu ekranu (screenshot'a) proszę korzystać z zewnętrznego serwisu oferującego hosting zdjęć.
Wyślij odpowiedź

Wolne działanie laptopa, wolne otwieranie stron

10 Mar 2017, 22:47

Witam,
ostatnio laptop bardzo mocno zwolnił, aplikacje zaczęły się zawieszać a przeglądarka po prostu szaleje - strony ładują się bardzo długo a potem zawieszają.
Bardzo proszę o Waszą pomoc.

http://www.wklej.eu/index.php?id=cd737cefb1

http://www.wklej.eu/index.php?id=a06e817973

http://www.wklej.eu/index.php?id=7dc164b795

Re: Wolne działanie laptopa, wolne otwieranie stron

12 Mar 2017, 13:11

Pomoc znalazłem w innym miejscu, wiec temat można zamknąć.
Wyślij odpowiedź