przez Krzysiek_100 » 09 Mar 2006, 16:32
UA:
YO
Jeśli ktoś ma linka z kąd zassać Adobe Photoshop po Polsku i tu może go zamieścić t z góry dziękuje.
Pozdro
xD
CHA!!CHA!!CHA!!CHA!!CHA!!CHA!!CHA!!CHA!!CHA!!CHA!!CHA!!CHA!!CHA!!CHA!!CHA!!CHA!!
Kto mi to napisał??