przez voldemort » 01 Sty 2009, 17:51
UA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.8.1.17) Gecko/20080917 Firefox/2.0.0.17 Flock/1.2.6
Witam mam problem i pytanie

ściągnąłem taki plik który otwiera się tylko w Adobe Reader a chciał bym go trochę edytować usunąć 1 strone itp. a w tym Adobe Reader zabardzo nie umiem i nawet nie wiem czy sie da... a jak biere odtwórz za pomocą dajmy Microsoft Office Word albo notatnika to mi sie znaczki zmieniają a jak chce to wszystko skopiować i wkleić do Microsoft Office Word to mi sie zdjęcia nie wklejają i bardzo zniekształca słowa typu nie wleja ó,ż,ć,ę itp. co mam zrobić:)?