TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Aktualizacja czasu z Internetu

Problemy dotyczące sieci Internet, konfiguracja sieci LAN, WLAN, konfiguracja serwerów. Rozdzielanie połączeń internetowych. Rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Routery, huby, switche, anteny itp.

Aktualizacja czasu z Internetu

Postprzez Pangia » 12 Sie 2015, 15:24

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:32.0) Gecko/20100101 Firefox/32.0


Komputer nie gubi czasu ani nic, ale mam kompletnie rozwalone znaczniki czasu… w zasadzie wszędzie – na forach w shoutboksach, w czacie Steama, praktycznie nie ma miejsca, gdzie czas wskazywany przez stronę czy program był taki sam jak ten, jaki mam na komputerze. Nie jest to nic bardzo poważnego, ale wychodzi, że mój komputer jest spóźniony o 3 minuty w stosunku do reszty planety. Problem jest w tym, że nie mogę przeprowadzić aktualizacji z żadnym z serwerów czasu, bo niezależnie od adresu podaje mi błąd, że przekroczono limit czasu połączenia. Zakładam, że wina może leżeć po stronie routera i blokuje on być może porty wykorzystywane przez tę usługę, bo kiedyś takiego problemu nie miałem. Jak to naprawić?
Pangia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 781
Dołączenie: 27 Wrz 2009, 11:16
Pochwały: 10

Re: Aktualizacja czasu z Internetu

Postprzez SKIBA100 » 12 Sie 2015, 20:26

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Dragon/43.3.3.185 Chrome/43.0.2357.81 Safari/537.36


Ja używam niezbyt drogiego programu, który ma multum serwerów czasu. Advanced Time Synchronizer.

https://www.advtimesync.com/ 19.95 USD za roczną aktywację. Możesz go wypróbować na 30 dni.
SKIBA100
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 10
Dołączenie: 16 Lut 2015, 16:08
Miejscowość: Warszawa
Sprzęt: AMD Phenom II x4 3.4 GHz, 8 GB RAM, nVidia Geforce GTX750


Powróć do Sieć Internet, Sieci LAN, WLAN

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron