przez aleksandra » 18 Maj 2006, 21:02
UA:
JeślI POWIESZ od razu o co chodzi-tzn zapytasz konkretnie o jakąś wersję ,albo opinię o naj...BęDZIE INNYM ZNACZNIE łATWIEJ TOBIE POMóC
ps. NIE MA SIę CO KRęPOWAć...wszyscy jesteśmy wyrozumiali...
...-i boli niestety i brak mi słów!
"Life is..."-to piękny ,cytat nie sądzisz?