Witam wszystkich!!!
Słyszałem ze jest mozliwosc odzyskania swojego archiwum gg ( mimo ze jest ono wyłaczone - w komunikatorze ). ponoć archiwum zapisane jest ono gdzies na serwerzy gg.
Jezeli ktoś wie gdzie moge je znalesć ( jak mozna je odzyskac)prosze o kontakt.
Pozdrawiam!!!

