moje łacze to 512kb/s
UA:




UA:
piotrek234 napisał(a):Bozz napisał(a):A może napisz z jaką prędkością teraz ściągasz...? Z 512 nie wyciągniesz więcej jak 64 kB/s
dziwne ale ja przy necie 512 ściągałem powyżej 100 kB/s (to było w nocy ściągałem coś przez bitcometa)
