mam problem dotyczący dźwięku w filmach ściągniętych przez aresa. jakość obrazu mnie zadowala, tylko ten dźwięk. mam wrażenie, jakby drgał, sprzężał się. muzykę ściągniętą przez aresa słychać wyśmienicie, czy możecie coś na to poradzić????
pozdrawiam.
manolosanczez

