TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Ashampoo Slideshow Studio HD 3 (5 licencji za darmo)

Giveaways, obniżki, bonusy, promocje na wszelakie oprogramowanie

Ashampoo Slideshow Studio HD 3 (5 licencji za darmo)

Postprzez Dzulii » 11 Mar 2014, 12:06

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/33.0.1750.146 Safari/537.36


KONKURS! Do rozdania mamy 5 darmowych licencji do najnowszej wersji Ashampoo Slideshow Studio HD 3!

Ashampoo Slideshow Studio HD 3 jest programem przeznaczonym do tworzenia spektakularnych pokazów slajdów ze zdjęć wedle własnych upodobań. Idealnie nadaje się do uwiecznienia wydarzeń z ważnych okazji: urodzin, wakacji, czy ślubów. Najnowszy Ashampoo Slideshow Studio HD 3 to przede wszystkim odświeżony interfejs użytkownika, który sprawia, że obsługa programu jest prosta i intuicyjna. Aplikacja otrzymała zupełnie nową linię czasu oraz style dodawanych napisów. W bibliotece plików znajdziemy teraz szeroką gamę styli i logo, które zostały przygotowane z myślą o specjalnych okazjach. Użytkownik może do swojego pokazu slajdów dodać w pełni animowane napisy początkowe i końcowe. Twórcy zadbali również o możliwość dodania odpowiedniego podkładu dźwiękowego. Pojawiła się także funkcja narracji, która pozwala okrasić pokaz slajdów dowolnym plikiem audio przechwyconym przez mikrofon lub inne urządzenie służące do nagrywania.

Image
Program można pobrać z zasobów naszego serwisu.

Zasady Konkursu:
1. Zostaw wiadomość w komentarzu: jaką wyjątkową okazję lub historię opowiesz za pomocą programu Slide Show Studio.
2. Wylosujemy 5 najciekawszych komentarzy, które zostaną nagrodzone darmową licencją.
3. Konkurs potrwa do 18.03.2014 r.
4. Losowanie odbędzie się 19.03.2014 r. dzięki programowi random (Random.org).

Regularna cena za program to 93 zł a Ty możesz dostać go za darmo!

Zostaw komentarz i zgarnij licencję!
Dzulii
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 79
Dołączenie: 13 Sty 2014, 14:48
Pochwały: 1

Re: Ashampoo Slideshow Studio HD 3 (5 licencji za darmo)

Postprzez messaya » 11 Mar 2014, 14:26

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:27.0) Gecko/20100101 Firefox/27.0


hmm... kilka propozycji mam ale chyba najlepszy efekt osiągnął bym poprzez pokaz min dyrektora podczas składania wypowiedzenia będąc jedyną osobą z IT z dwutygodniowym wypowiedzeniem w duużej firmie :D:D ajjj słuchajcie .. za wszystko inne zapłacicie kartą mastercard :D pozdro
messaya
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączenie: 21 Lut 2014, 15:07

Re: Ashampoo Slideshow Studio HD 3 (5 licencji za darmo)

Postprzez szczuri » 12 Mar 2014, 17:12

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/32.0.1700.107 Safari/537.36


Dzięki programowi Slideshow Studio opowiem znajomym w Grecji jak wyglądało moje wesele z Narzeczoną gdyż to już nie długo :) a że film będzie długi to warto będzie zmontować coś krótszego i wysłać pocztą :)
szczuri
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 12 Mar 2014, 17:08

Re: Ashampoo Slideshow Studio HD 3 (5 licencji za darmo)

Postprzez ikoeri » 13 Mar 2014, 07:42

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; rv:27.0) Gecko/20100101 Firefox/27.0


Najważniejszym wydarzeniem było by udokumentowanie narodzin mojej wnuczki i zapisanie tego od pierwszego dnia jej narodzin.Gdy już będzie kobietą będzie mogła zobaczyć jak wyjątkowa była i jest dla swojego dziadka który do końca będzie nosił ją w sercu do ostatniego dnia . :razz:
Awatar użytkownika
ikoeri
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączenie: 04 Lip 2010, 04:42
Miejscowość: Roquetas de mar/Hiszpania

Re: Ashampoo Slideshow Studio HD 3 (5 licencji za darmo)

Postprzez harySBW » 18 Mar 2014, 14:01

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/33.0.1750.154 Safari/537.36


Od wielu lat jestem miłośnikiem e-sportu, a konkretnie bardzo popularnej gry Counter - Strike. Moja przygoda zaczęła się jakieś 10 lat temu, kiedy bardzo modne były kafejki internetowe, w których grało się LANy. W między czasie silnik producenta Valve modyfikowany był dwukrotnie, a efektem tej pracy jest najnowsza odsłona gry Counter Strike: Global Offensive.

Dokładnie 2 dni temu, tj. 16.03.2014 zakończyły się finały mistrzostw świata w grach komputerowych pod banderą "IEM Katowice 2014".
Relację na żywo z całego turnieju oglądało kilkaset tysięcy ludzi na całym świecie, Spodek był wypełniony po brzegi.
Impreza była znakomita, tak samo jak forma naszych reprezentanów.
Złota Piątka pod szyldem organizacji Virtus.pro doszła do wielkiego finału pokonując jedną z najlepszych drużyn na świecie Ninjas in Pyjamas jednocześnie zgarniając 100.000 $ nagrody.

Jestem zafascynowany tym wynikiem jak i całą organizacją imprezy, równie dobrze, jak cała rzesza fanów.

Chciałbym właśnie zrobić video relację z tej imprezy, udostępnić wspaniałe akcje i taktyki graczy, by pokazać znajomym, że CS:GO jak i e-sport ma się całkiem dobrze i świetnie się rozwija przy czym można się dobrze bawić.

Pozdrawiam serdecznie.
harySBW
harySBW
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 18 Mar 2014, 13:47

Re: Ashampoo Slideshow Studio HD 3 (5 licencji za darmo)

Postprzez artekp999 » 18 Mar 2014, 14:10

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/33.0.1750.154 Safari/537.36


Aktualnie jestem w 4 klasie technikum, chciałbym udokumentować te 4 lata spędzone z moją klasą, do tego celu potrzebuję dobrego programu. Chciałbym to wszystko ładnie zmontować i nagrać każdemu na płytce aby zawsze pamiętał te lata spędzone razem. Pierwsze dni w szkole, wspólne imprezy, wycieczki, ostatni raz z moją klasą już pożegnać czas mych przyjaciół.
artekp999
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 18 Mar 2014, 14:04
Sprzęt: Sony Xperia Z

Re: Ashampoo Slideshow Studio HD 3 (5 licencji za darmo)

Postprzez Dzulii » 19 Mar 2014, 13:43

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/33.0.1750.154 Safari/537.36


Dziękujemy wszystkim użytkownikom forum Instalki.pl za wzięcie udziału w naszym konkursie i pozostawienie bardzo ciekawych postów.

Informacje o darmowej licencji do programu Ashampoo Slideshow Studio HD 3 zostaną wysłane na PW (prywatne wiadomości).
Prosimy o ich sprawdzenie!

Gratulujemy Wygranej!
Dzulii
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 79
Dołączenie: 13 Sty 2014, 14:48
Pochwały: 1


Powróć do Promocje, obniżki, giveaways [Programy]

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron