Cze,
potrzebuje program Bandwidth Controller lub cos w tym stylu ale pelna wersje. Moze to byc obojetnie jaki program do dzielenia lacza pod WIN XP
jak ktos ma seriala do Bandwidth Controller Standard v1.50 to bede bardzo wdzieczny.
Z gory dzieki

