TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Bardzo prosze

Sugestie, uwagi dotyczące strony. Nie boimy się opinii - piszcie!

Bardzo prosze

Postprzez malutkia » 11 Maj 2005, 20:16

PostUA:


Zwracam sie do Was z wielka prosba. Nie piszcie kilku tych samych posow w kilku dzialach. Zdecydowanie wystarczy jeden post w jednym dziale. Przeciez nikt tu nie jest slepy, jezeli ktos bedzie umial odp to na pewno to zrobi. Z gory dziekuje (jakby to powiedzial prawdziwy polak: thank you from the mountain;)).
pozdrawiam malutkia
There is only a thin line between winning and losing.
Awatar użytkownika
malutkia
Postujący
Postujący
 
Posty: 156
Dołączenie: 08 Kwi 2005, 14:30
Miejscowość: C-n

Postprzez kamuflasz » 11 Maj 2005, 20:52

PostUA:


Ja zgadzam się ze zdaniem koleżanki, po co zaśmiecać forum pięcioma tymi samymi tematami jak można napisać jeden i napewno ktoś go zauwarzty i odpisze, ja używam opcji wyświetl tematy od ostatniej wizyty więc widzę wszystkie nowe tematy:)
Jesteś Polakiem?? Szanuj swój język ojczysty !!!
Błędy się zdarzają każdemu ale nie 4 w jednym krótkim zdaniu :D

w razie wątpliwości skorzystaj z https://sjp.pwn.pl/
Awatar użytkownika
kamuflasz
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 889
Dołączenie: 04 Mar 2005, 13:06
Miejscowość: Zielona Góra
Pochwały: 1

Postprzez deamon » 12 Maj 2005, 14:07

PostUA:


zgadzam się z wami ale oni widocznie chcą nabijać potsy
Jeżeli ci pomoglem to daj mi +
deamon
Postujący
Postujący
 
Posty: 467
Dołączenie: 17 Mar 2005, 16:36

Postprzez malutkia » 12 Maj 2005, 14:21

PostUA:


Ale kogo obchodzi to, ile postow napisalam? Co to jest za roznica? Wazne co w tych postach jest! Grunt zeby nie pisac w tysiacu watkach o jednym bo to naprawde zbedne!
pozdrawiam malutkia
There is only a thin line between winning and losing.
Awatar użytkownika
malutkia
Postujący
Postujący
 
Posty: 156
Dołączenie: 08 Kwi 2005, 14:30
Miejscowość: C-n

Ja sie nie zgadzam

Postprzez Qoopot » 12 Maj 2005, 17:48

PostUA:


Ja osobiście sie z tym nie zgadzam :] Bo napisałem jednego posta w jednym dziale ale po jakimś czasie nikt mi nie odp :) Więc napisałem go w drugim i ktoś mi odpisał i mi pomógł :D Zobaczyłem potem na ten pierwszy dział i też mi ktoś odpisał lecz to nie było to o co mi chodziło ..

Więc to jest troche zaśmiecanie ale czasem sie przydaje ;)
...:::Generation Of Trance:::...
Awatar użytkownika
Qoopot
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 79
Dołączenie: 20 Sty 2005, 10:39
Miejscowość: Lublin

Postprzez zebra » 25 Cze 2005, 19:19

PostUA:


Napisałeś jednego posta w jednym dziale i nikt ci nie odpisał. O.K. Ale potem, jak sam piszesz uzyskałeś na niego odpowiedź, tylko nie taką, o jaką ci chodziło. Wyjaśnienie jest jedno, najprawdopodobiej błędnie sprecyzowałeś pytanie. Natomiast jeżeli w innym dziale ktoś ci odpowiedział i pomógł, to może właśnie wtedy wyjaśniłeś konkretniej o co ci chodzi i jaki masz problem... A tak poza tym, to przeglądając te posty to czasami naprawdę szlag mnie trafia, jak widzę wpisy w stylu: "Pomocy! Gra nie chce mi chodzić. Co jest nie tak?!" I na tym post się kończy:):) No ludzie. Nie bawimy się tu w jasnowidzenie!!! Jak prosicie o pomoc, to napiszcie konkretniej o co wam chodzi, jaki jest problem! Na jeden kłopot można znaleźć wiele rozwiązań, mimo, że nie każde będzie akurat tym, jakie nam pomoże rozwiązać nasz problem. Na zakończenie nawiązując do tematu tego postu, to całkowicie się zgadzam. Nie piszmy kilku postów w różnych działach. Przecież to forum nie bez powodu zostało podzielone na poszczególne kategorie...
zebra
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 671
Dołączenie: 11 Cze 2005, 21:40
Miejscowość: ...Stąd


Powróć do Opinie

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron