TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Battlefield play 4 free Notoryczne laggy podczas grania

Dyskusje o Waszych ulubionych grach komputerowych :-)

Battlefield play 4 free Notoryczne laggy podczas grania

Postprzez qlop » 23 Lis 2012, 15:33

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:13.0) Gecko/20100101 Firefox/13.0.1


Witam

Mam problem z battlefield 4 free mianowicie chodzi o to
że jak gram przez siec ciągle mi lagguje i niekiedy wyskakuje mi napis z utratą połączenia i jeszcze mam pingi na wszystkich serwerach +999,+9999 oczywiście z europy są serwery . Z mojej strony zrobiłem już wszystko co mogłem i nic już mi nie przychodzi do głowy , opisze swoje działania .
Aktualizowałem PB-tera , zapora systemowa jest wyłączona , nie posiadam firewalla , przed włączeniem gry wyłączam antywirusa , gre już instalowałem dwa razy , drugi raz instalowałem po sformatowaniu kompa i dzieje sie to samo jak w pierwszej instalacji.
parametry komp :
procesor intel i7 870 2,92
karta graficzna geforce gtx 460 aktualizowane sterowniki
pamieć 4 gb ddr3
Windows xp pro , service pack 3
internet:
Z neti 1 MB
Mam jeszcze jedna gre Cod4 multi gra mi śmiga bez żadnych problemów zadnych laggów ani przycieńć.

Prosze o pomoc bo gra jest świetna a nie moge normalnie zagrac .
qlop
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 23 Lis 2012, 15:28

Re: Battlefield play 4 free Notoryczne laggy podczas grania

Postprzez Pangia » 24 Lis 2012, 11:29

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.3) Gecko/20100401 Firefox/3.6.3


Trzeba było zapytać na forum Battlefielda - już parokrotnie takie tematy się tu przewijały, więc można wywnioskować, że to dość problematyczna gra i pewnie nie ty jeden masz takie kłopoty z łączeniem
Pangia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 781
Dołączenie: 27 Wrz 2009, 11:16
Pochwały: 10


Powróć do Strefa Gracza

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron