TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

bearflix

Tematyka dotycząca bezpośredniej wymiany plików, czyli p2p

bearflix

Postprzez dune26 » 26 Paź 2007, 21:00

PostUA:


po zainstalowaniu bearflixa i uruchomieniu go nie mozna nic ściągnąć. jedna z diod (ta z lewej strony) swieci sie na czerwono i pisze "hosty not connect" nie wiem co jest grane bo mam jeszcze bearshera ale ten działa poprawnie
dune26
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 26 Paź 2007, 20:44

Postprzez buzu » 26 Paź 2007, 23:05

PostUA:


Po co ci dwa prawie takie same programy.Przecież bearshare też ściąga filmy i obrazy.
Wracając do pytania .Wyszukuje pliki i źródła poprawnie?
Czy w tym samym czasie działa jeszcze jakiś program p2p? np.bearshare? inne torrenty ?Jak z przepustowością łącza?Firewall go nie blokuje? Jeżeli jest to v.adware to może usunąłes jakiś jego składnik Spybot'em,Ad-Aware lub innym progsem tego typu.
Alter alterum docet.
Awatar użytkownika
buzu
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 854
Dołączenie: 26 Gru 2006, 02:20
Miejscowość: Łódź

bear fix dzieki buzu

Postprzez dune26 » 27 Paź 2007, 09:14

PostUA:


słuchaj próbowalem odpalić program przy wyłączonym firewallu i nadal nic. gdy wpisze jakiś plik aby go szukac i sciągnąć pisze ze oczekuje. odplalem tez bearflixa przy wyłączonym bearsherze i nadal nic. mam pytanie czy jest mozliwe aby bearsher blokowal w jakis sposób bearflixa? z gory dzieki za odpowiedź. :grin:
dune26
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 26 Paź 2007, 20:44

Postprzez buzu » 27 Paź 2007, 22:23

PostUA:


bearshare napewno nie blokuje swojego brata bliźniaka
Proponuję przeinstalować bf i ew. sprawdzić dzienik zdarzeń.
Start >>uruchom >> Eventvwr.msc
Alter alterum docet.
Awatar użytkownika
buzu
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 854
Dołączenie: 26 Gru 2006, 02:20
Miejscowość: Łódź


Powróć do P2P - Wymiana plików

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników