TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Bezpieczeństwo sieci LAN

Problemy dotyczące sieci Internet, konfiguracja sieci LAN, WLAN, konfiguracja serwerów. Rozdzielanie połączeń internetowych. Rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Routery, huby, switche, anteny itp.

Bezpieczeństwo sieci LAN

Postprzez enigmagik » 21 Sie 2014, 19:12

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/36.0.1985.143 Safari/537.36


Witam,
Chciał bym prosić o pomoc. Mianowicie szukam jakiś książek bądź czasopism dotyczących bezpieczeństwa sieci LAN.
google przeszukałem. Być może ktoś wpadnie na lepsze hasła bądź zna coś co mogło by mi pomóc.

Może od razu sprecyzuje, potrzeba mi czegoś do ładnego opisania polityki kont i zabezpieczeń kont no i coś odnośnie ograniczenia uprawnień użytkowników - polisy w Windowsie. No i na deser przydało by mi się coś na temat bezpieczeństwa systemów serwerowych w sieci LAN + wirtualizacja

Jeżeli ktoś znał by jakieś stronki książki czasopisma czy cokolwiek z czego mógł bym zaczerpnąć informacji był bym wdzięczny :)
enigmagik
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 21 Sie 2014, 18:55
Sprzęt: Lenovo Y580

Powróć do Sieć Internet, Sieci LAN, WLAN

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron