TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Bezprzewodowe połączenie dwóch routerów

Problemy dotyczące sieci Internet, konfiguracja sieci LAN, WLAN, konfiguracja serwerów. Rozdzielanie połączeń internetowych. Rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Routery, huby, switche, anteny itp.

Bezprzewodowe połączenie dwóch routerów

Postprzez simek » 21 Sty 2016, 18:17

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:43.0) Gecko/20100101 Firefox/43.0


Witam,
Posiadam router Tp-link WR740N do którego podłączony jest kabel WAN i rozsyłany jest sygnał przez wifi. Chciałbym podłączyć internet kablem LAN do moje tv, mam nie używany router ADSL ZTE ZXV10 W300. Czy da się tak skonfigurować router zte aby łączył się z siecią wifi(odbierał) i dalej przekazywał łącze już po kablu LAN? Mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak to wszystko skonfigurować i czy to w ogóle wykonalne?
simek
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 5
Dołączenie: 05 Kwi 2013, 14:56

Re: Bezprzewodowe połączenie dwóch routerów

Postprzez bartek93 » 03 Lut 2016, 16:39

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/48.0.2564.97 Safari/537.36


Łączyłem w ten sposób routery, ale to były dwa Tp-linki. Trzeba było wgrać nowy soft Gargoyle i to nawet działało dobrze. Nie wiem czy jest tego typu soft dla ZTE musiałbyś poszukać, ale technicznie powinno się dać.
Alkohol wchodzący w człowieka jest jak tygrys wchodzący do lasu
Awatar użytkownika
bartek93
Postujący
Postujący
 
Posty: 103
Dołączenie: 29 Wrz 2014, 14:50


Powróć do Sieć Internet, Sieci LAN, WLAN

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników