TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

BIG PROBLEM-kilka pytanek

Tematyka związana z produktami firmy Microsoft.

BIG PROBLEM-kilka pytanek

Postprzez qazimen » 28 Sty 2006, 19:55

PostUA:


Wiec :oops: mój WINDOWS(xp) przy włonczeniu sie komputera pokazał ze niema tam jakiegos pliku i co zrobic by ten plik np. z netu sciagnac czy jakby to nazwac jak to zrobic??
Drugie pytanie zapomniałem swego hasło administratora gdzie mozna zobaczyc jak ono wyglada??
PS: Boje sie wyłanczac kompa bo niewiem czy go włoncze spowrotem :oops: :? :evil:

Tak w 2 słowach:
Jak zaktalizować brakujace pliki system najlepiej z neta
qazimen
Postujący
Postujący
 
Posty: 341
Dołączenie: 13 Gru 2005, 14:44
Miejscowość: Kraków

Postprzez TuCHoL JasTroWie » 30 Sty 2006, 22:37

PostUA:


jak się nie mylę to jak odpalisz płytke z Xp-kiem to w instalacji masz opcje czy zainstalować na nowo, czy naprawić istniejący system, jeśli sie nie myle to spróbuj tym :roll:


pzdr.
Awatar użytkownika
TuCHoL JasTroWie
Postujący
Postujący
 
Posty: 167
Dołączenie: 02 Paź 2005, 13:33
Miejscowość: JasTroWiE

Postprzez niunka » 31 Sty 2006, 17:45

PostUA:


Sprobuj przez konsole odzyskiwania.A co do hasla....??? Jak mozna zapomniec ???
Awatar użytkownika
niunka
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2410
Dołączenie: 08 Maj 2005, 15:21
Miejscowość: Kempten
Pochwały: 1

Postprzez jaco124 » 31 Sty 2006, 20:56

PostUA:


co do hasła administratora to jesli towje konto ma rowniez prawa administratorskie to mozesz:
START-> URUCHOM -> w tym okienku wpisz: "control userpasswords2" kliknij ok. Pojawi sie okienko. Kliknij u góry na zakładke ZAAWANSOWANE, nastepnie na przysisk ZAAWANSOWANE. Pojawi sie okienko. Klikasz z lewej strony na UŻYTKOWNICY. Następnie z prawej strony wyswietla ci sie lista z wszystkimi kontami. Klikasz prawym przyciskiem myszki na ADMINISTRATOR.. wybierz USTAWIENA HASŁA. Pojawi sie okienko gdzie musisz kliknąć KONTYNUUJ. Pojawia sie okienko. Wpisujesz nowe hasło jakie ci pasuje i klikasz na OK. Pojawia sie okienko gdzie pisze: "Haslo zostalo ustawione" i klikasz na ok. W ten sposob mozesz ustawiac hasla wszystkich kont. Tylko lepiej je zapamietaj!!

JESLI NIE POSIADASZ KONTA Z PRAWAMI ADMINISTRATORA to powyzszej czynnosci nie mozesz wykonac.

Jesli chcesz zobaczyc hasla mozesz skorzystac z wersji jakiego systemu ktora jest uruchamiana bezposrednio z plytki. Tylko nie pamietam w ktorym pliku dokladnie znajduja sie hasla do kont.

A co do tego pliku o jaki plik konkretnie przyczepil sie system?? Jesli wiesz to napisz jego nazwe.

Pozdrawiam
jaco124
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 47
Dołączenie: 14 Sty 2006, 16:50

HASLO

Postprzez Richie » 05 Lut 2006, 09:02

PostUA:


Polecam program ERD Commander, ktory zawiera plik Locksmith.
http://www.winternals.com
Richie
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 7
Dołączenie: 16 Gru 2005, 17:06

Postprzez qazimen » 25 Mar 2006, 13:32

PostUA:


:oops: :oops:
Juz dawno sobie poradziłem....
A co do hasło to poprostu go niemiałem :D a jak chciałem naprawic Windowsa przy pomocy płytki z XP to prosiło mnie o hasło...a ja nie wpadłem na to by poprosty dac ENTER

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :roll: :roll: :roll: :roll:
qazimen
Postujący
Postujący
 
Posty: 341
Dołączenie: 13 Gru 2005, 14:44
Miejscowość: Kraków


Powróć do Microsoft Windows

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron