TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

BitComet

Tematyka dotycząca bezpośredniej wymiany plików, czyli p2p

BitComet

Postprzez Yoo! » 31 Sie 2005, 09:18

PostUA:


zainstalowałem program BitComet, ale nie zupełnie wiem, jak się bawi tym programem, czy jak ściągam coś to trzeba coś ustawiać, niech ktoś coś napisze, z góry dzięki i pozdro :wink: zebra ty masz to opanowane napisz coś o tym :D
Awatar użytkownika
Yoo!
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1100
Dołączenie: 28 Cze 2005, 08:53
Miejscowość: PL

Postprzez rycho71 » 31 Sie 2005, 10:11

PostUA:


zobacz sobie na ta stronke
:arrow: http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... wforum=127
:roll: :wink:
a tak przy okazji uzyj na nastepny raz googli :?: :?: :?: :evil: :wink:
Awatar użytkownika
rycho71
Postujący
Postujący
 
Posty: 111
Dołączenie: 07 Maj 2005, 18:02

Re: BitComet

Postprzez zebra » 01 Wrz 2005, 12:41

PostUA:


Yoo! napisał(a):zainstalowałem program BitComet, ale nie zupełnie wiem, jak się bawi tym programem, czy jak ściągam coś to trzeba coś ustawiać, niech ktoś coś napisze, z góry dzięki i pozdro :wink: zebra ty masz to opanowane napisz coś o tym :D

Wazelina... :wink: Nieładnie zakładać nowy temat. Nie mogę powstrzymać się od komentarza. Otóż, jakiś czas temu użytkownik o nicku glizdu, również poruszył problem konfiguracji BitCometa. A wiesz, co ty mu napisałeś? Właśnie to:
poszukaj we wcześniejszych postach, bo to już było o konfiguracji Very Happy pozdro

No więc, jak było o konfiguracji tego klienta sieci p2p, to po co załozony jest nowy temat? No więc, jak to jest? Było coś o konfiguracji BitCometa, czy nie było Yoo!? :twisted: Odsyłam cię więc do tego tematu: http://www.instalki.pl/forum/viewtopic.php?t=1630 Poczytaj i skonfiguruj BitCometa. A następnym razem, więcej rozwagi. Pozdrawiam! :wink:
zebra
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 671
Dołączenie: 11 Cze 2005, 21:40
Miejscowość: ...Stąd


Powróć do P2P - Wymiana plików

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron