TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Błąd z wirtualnym napędem

Dyskusje na tematy związane z nagrywaniem płyt CD/DVD. Software, Hardware.

Błąd z wirtualnym napędem

Postprzez yatian » 01 Sty 2015, 16:38

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/39.0.2171.95 Safari/537.36


Witam, mam problem chciałem utworzyć wirtualny napęd w daemon tools lite.
Gdy zamontowałem napęd i chciałem go uruchomić wyskoczyło mi : System Windows nie może uzyskać dostępu do tego dysku.
Dysk może być uszkodzony. Upewnij się, że na dysku jest używany format rozpoznawany przez system Windows. Jeśli dysk nie jest sformatowany, przed użyciem musisz go sformatować.
Więc poszedłem tropem włączyłem Mój komputer/ zarządzanie/ Magazyn/ zarządzanie dyskami. gdy znalazłem ten mój dysk wirtualny kliknełem prawym przyciskiem na niego i dałem formatowanie, i wyskoczyło mi to:
Operacja nie została ukończona, ponieważ nośnik jest zabezpieczony przed zapisem . Od razu mówię, że w kluczu StorageDevicePolicies zmieniłem wartość WriteProtect z 1 na 0.
Dane komputera:
Lenovo-pc
Windows 8.1
procesor: Inter(R) Pentinum(R)
PAMIĘĆ (RAM): 4,00 GB
Typ systemu: 64_ bitowy system operacyjny
Bardzo proszę o pomoc w rozwiązaniu problemu.
yatian
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 01 Sty 2015, 16:34
Sprzęt: lenovo-pc

Re: Błąd z wirtualnym napędem

Postprzez mateo8898 » 02 Sty 2015, 18:15

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64; rv:34.0) Gecko/20100101 Firefox/34.0


W jakim formacie masz plik obrazu?

Więc poszedłem tropem włączyłem Mój komputer/ zarządzanie/ Magazyn/ zarządzanie dyskami. gdy znalazłem ten mój dysk wirtualny kliknełem prawym przyciskiem na niego i dałem formatowanie, i wyskoczyło mi to:
Operacja nie została ukończona, ponieważ nośnik jest zabezpieczony przed zapisem

To poszedłeś złym tropem, przecież Daemon Tools emuluje napęd CD/DVD, a przecież płytki nie da się sformatować... Nic dziwnego, że otrzymałeś taki komunikat.
Awatar użytkownika
mateo8898
Moderator
Moderator
 
Posty: 15377
Dołączenie: 15 Maj 2009, 14:55
Pochwały: 966


Powróć do Nagrywanie CD/DVD

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron