TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Błędy przy pobieraniu archiwów - POMOCY !!!

Tematyka związana z produktami firmy Microsoft.

Błędy przy pobieraniu archiwów - POMOCY !!!

Postprzez demode » 08 Mar 2006, 15:41

PostUA:


Witam Was

Mam problem i liczę się że znajdzie się tu jakaś ‘dobra dusza” która pomoże mi go rozwiązać. Według mnie problem jest nietypowy. Szukałem rozwiązania w sieci ale niestety go nie znalazłem.
Mianowicie ilekroć ściągam z Internetu jakiś większy plik 10, 15 MB *.zip, *.rar czy *.exe ze strony producenta czy też stronek, które są polecane przez większe portale to po próbie rozpakowania rar’a bądź zip’a lub odpalenia pliku exe’ka wyświetla mi się komunikat ze archiwum jest uszkodzone bądź nie kompletnie ściągnięte !!!
Nie było by problemu gdyby u każdego, kto ściąga z danej strony określony plik sytuacja się powtarzała. Mogłoby to oznaczać jedno ze plik jest uszkodzony Niestety, gdy ten sam plik ściągam u mnie spod innej maszyny (komputer kolegi) żadnego błędu nie ma i archiwum jest kompletne. Łącze mam z kablówki i myślałem może ze to wina tego, ze brak po prostu jakiegoś filtra przeciw zakłóceniowego, ale podczas instalacji osobiście dopilnowałem by wszystko było jak należy  Czyli wg mnie problem łącza nie wchodzi w grę. Moim zdaniem cos musi nie grac w samym zestawie lub nieodpowiedniej konfiguracji sterowników. Czasami pojawia się komunikat że to może być wina uszkodzonego dysku lub załapania Vir’a. System przeinstalowywałem i przed czy po problem się pojawiał cały czas. Sprawdziłem dysk na obecność Bad Sektorów, ale HDD Regenerator ani HDTune nic nie znalazł, zrobiłem defragmentacje, pozmieniałem partycje z NTFS na FAT, czyściłem tymczasowe pliki Internetowe, usuwałem ciasteczka pod kilkoma programami skanowałem system na obecność wirusów NortonAV, Online Pandą i Mks’em , ale „File Transfer Error” pojawiał się cały czas (oczywiści tylko przy próbie uruchomienia pliku) Tak wszytko przebiegało OK. Do ściągania plików używam odpowiedniego oprogramowania próbowałem kilku

1. Standardowy pobieracz IE i Mozilli
2. Download Akcelerator
3. GetRight
4. FlashGet

Już mi teoretycznie brak pomysłów, co może być przyczyną tego problemu i ręce mi z dnia na dzień coraz niżej opadają. Bardzo proszę o pomoc i jakieś sugestie co mam zrobić. Wielkie dzięki pozdro

Tu umieściłem screeny http://www.jagodakozlowska.freehost.pl/screeny.htm

Mój sprzęt to:

MB - Asus A8N S939– SLI
Proc. - Athlon 64bit +3200
Pamięć - Kingston 2x512MB
Nagr. - BenQ 1640
Karta Muz. - SB Live 1024
Sieć – Zintegrowana
Graf. - Sapphire Radon x550 PCI-Ex
HDD – Seagate Baraccuda 120 ATA
W społeczeństwie owiec wole być wilkiem
demode
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączenie: 08 Mar 2006, 15:28
Miejscowość: Miasto Rowerów

Postprzez proktor » 08 Mar 2006, 17:48

PostUA:


wejdz w uruchom<<cmd<<ping www.instalki.pl jesli masz linux to tak samo tylko w konsoli. I skopiuj to co tam ci się wyświetliło :)
Jeśli znasz adres bramki lub serwera siec to na niego też puść pinga

Tu o NSIS ERROR http://www.searchengines.pl/phpbb203/in ... opic=37844 :)

Nie wiem, jak działa kablówka, ale jesli tak jak wlan to możliwe, że router nie prioretyzuje ruchu.

Jeden z tych komunikatów mówi, że instalacja jest niekompletna albo masz wirusa ;p

Gratulacje dawno nie widziałem na instalkach tak porządnie napisanego posta :)
strony internetowe: Błonie, Brwinów, Pruszków, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki
Awatar użytkownika
proktor
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 641
Dołączenie: 28 Kwi 2005, 19:59

Postprzez manius23 » 08 Mar 2006, 20:32

PostUA:


demode hmm
moze sie nie znam za bardzo ale w screenach ktore zamiesciles to mi wyglada na to ze akcesoria ci sie "gryza" karta grafiki z chipsetem,badz zle sa podpiete.
Awatar użytkownika
manius23
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 581
Dołączenie: 06 Lut 2005, 12:22
Miejscowość: stąd ?

Postprzez proktor » 09 Mar 2006, 01:08

PostUA:


cos mi się jeszcze przypomniało a dokładnie to :

wrzuc jakiś plik do pobierania i uruchom>>cmd>> tracer ipserwera z ktorego pobierasz :)

Podaj te dwa wyniki a coś się zaraz wymyśli
strony internetowe: Błonie, Brwinów, Pruszków, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki
Awatar użytkownika
proktor
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 641
Dołączenie: 28 Kwi 2005, 19:59

Postprzez demode » 09 Mar 2006, 01:43

PostUA:


Dzieki za odzwe niestety dzis juz jest za pozno na testy pobawie sie tym jutro. Napewno sie odezwe i napisze co i jak

dzieki
W społeczeństwie owiec wole być wilkiem
demode
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączenie: 08 Mar 2006, 15:28
Miejscowość: Miasto Rowerów

Postprzez demode » 09 Mar 2006, 07:56

PostUA:


manius23 napisał(a):demode hmm
moze sie nie znam za bardzo ale w screenach ktore zamiesciles to mi wyglada na to ze akcesoria ci sie "gryza" karta grafiki z chipsetem,badz zle sa podpiete.


Zle to raczej podpiete nie sa bo mam jedno gniazdo PCI_EX i gdzie indziej sie grafa nie da podpiac
W społeczeństwie owiec wole być wilkiem
demode
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączenie: 08 Mar 2006, 15:28
Miejscowość: Miasto Rowerów


Powróć do Microsoft Windows

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot]

cron