TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Błędy rejestru po formatowaniu komputera

Posty związane z oprogramowaniem. Odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

Błędy rejestru po formatowaniu komputera

Postprzez Klaudyna » 02 Lut 2015, 19:21

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1; rv:35.0) Gecko/20100101 Firefox/35.0


Witam Was Panowie i Panie.
Otóż mam taki duży problem. Na laptopie marki Dell Latitude e5500 dostał się złośliwy trojan, który uniemożliwiał mi otwieranie stron internetowych. Po sformatowaniu laptopa oryginalną płytką Windowsa HP Home Premium z SP1 próbowałam ściągnąć sterowniki audio i do karty sieciowej. Z tym że wcześniej oczywiście zaktualizować Windowsa do SP3. I problem zaczyna się teraz tutaj. Aktualizacja pięknie się udała i kiedy to laptop uruchamiał się ponownie nagle zaczęły pojawiać się błędy rejestru dotyczącego złego obrazu, złego tekstu oraz jak dobrze pamiętam błąd TWCE.exe Format robiłam NTFS szybki. Teraz kiedy jeszcze raz próbuję zrobić formatowanie ale NTFS standardowy to ładuje mi się do 15% i koniec. Laptop nie reaguje. Nie wiem czy to może być wina dysku twardego, zwłaszcza, że miałam też wiele blue screen'ów m.in STOP: C0000218 awaria pliku rejestru. Poradźcie coś bo ja już nie mam sił. zaraz ten laptop za okno wyrzucę. Powiem jeszcze, że tą samą płytka robiłam format komputera brata i tam wszystko ładnie śmiga.
Klaudyna
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 01 Lut 2015, 22:21
Sprzęt: Toshiba

Re: Błędy rejestru po formatowaniu komputera

Postprzez mateo8898 » 02 Lut 2015, 19:45

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64; rv:35.0) Gecko/20100101 Firefox/35.0


Jak rozumiem aktualnie system nie uruchamia się? Jeśli tak podać smart dysku np. z MHDD -> http://www.instalki.pl/programy/downloa ... /MHDD.html
Awatar użytkownika
mateo8898
Moderator
Moderator
 
Posty: 15377
Dołączenie: 15 Maj 2009, 14:55
Pochwały: 966


Powróć do Programy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron