TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Bluescreen, kilka błędów Windows, logi, ładowanie

Tematyka związana z produktami firmy Microsoft.

Bluescreen, kilka błędów Windows, logi, ładowanie

Postprzez Yoo! » 27 Gru 2013, 19:58

PostUA: Opera/9.80 (Windows NT 6.1; WOW64; Edition Campaign 21) Presto/2.12.388 Version/12.16


Koledzy po raz kolejny proszę Was o pomoc, tym razem przy Windows 7.
Dostałem do przejrzenia laptopa HP Pavilion dv6000, ogólnie laptop niedawno był formowana, ale dzieje się z nim coś dziwnego.
1) po włączeniu komputera przed tym gdy załaduje sie pulpit ekran jest czarny przez jakieś 2min po czym uruchamia się pulpit.
2) po włączeniu programów np. IE, lub mase innych wyskakuje mi komunikat
Program ......... przestał działać
-> Wyszukaj rozwiązanie w trybie online i zamknij program
-> Zamknij program

Gdy klikam "Wyszukaj rozwiązanie" Windows nie podejmuje żadnej akcji lub wywala mi Bluescreen.

3) gdy chce utworzyć kopie zapasową systemu wyskakuje mi po chwili komunikat, że operacja nie powidoła się.
4) Komputer często po kilkunastu minutowej pracy wyłącza się.
5) Mam problem z baterią, laptop musi byc stale podłączony pod ładowarkę, gdy tylko ją odłącze komputer się wyłącza.
Przy podłączeniu ładowarki otrzymuje komunikat
Pozostało 0% (podłączony, nieładuje)


Kuzyn mi mówił, że przy skanowaniu Avastem! wyskakuje mu komunikat o virusie adware i bproject, ale skanowałem system ponownie i nic nie znalazł.

Poniżej logi, oraz raport z powercfg -energy

OTL
Extras
gmer
adwcleaner


raport energy (musiałem wgrać na serwer, ponieważ plik był za duży na serwer graficzny)

jpg
pdf



....a czy do zainstalowania ponownie Windowsa (bez formatowania dysku !) potrzebuje klucz czy wystarczy płyta, bo sprawa wygląda tak, że mam org.płytkę Win7, ale klucz mi gdzieś przepadł....
Awatar użytkownika
Yoo!
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1100
Dołączenie: 28 Cze 2005, 08:53
Miejscowość: PL

Re: Bluescreen, kilka błędów Windows, logi, ładowanie

Postprzez Pangia » 28 Gru 2013, 16:08

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.2; pl; rv:1.9.2.3) Gecko/20100401 Firefox/3.6.3


Z tego wszystkiego to mogę odpowiedzieć jedynie na to:
Yoo! napisał(a):a czy do zainstalowania ponownie Windowsa (bez formatowania dysku !) potrzebuje klucz czy wystarczy płyta, bo sprawa wygląda tak, że mam org.płytkę Win7, ale klucz mi gdzieś przepadł....

Na pewno zainstalujesz, bo wpisanie klucza możesz pominąć przy Win7 (przynajmniej tak było przy obrazie, który pobrałem z tematu Zacnego Wacława), tylko będziesz go musiał aktywować bodajże w ciągu tygodnia.
Pangia
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 781
Dołączenie: 27 Wrz 2009, 11:16
Pochwały: 10

Re: Bluescreen, kilka błędów Windows, logi, ładowanie

Postprzez mateo8898 » 28 Gru 2013, 21:53

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.2; WOW64; rv:26.0) Gecko/20100101 Firefox/26.0


W AdwCleaner użyj opcji Usuń i podaj utworzony log. Następnie nowe logi z OTL.
Awatar użytkownika
mateo8898
Moderator
Moderator
 
Posty: 15377
Dołączenie: 15 Maj 2009, 14:55
Pochwały: 966


Powróć do Microsoft Windows

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron