TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

brak ADPCM ale czemu ??

Tematy związane z obróbka, edycją, konwersją plików foto, audio oraz video.

brak ADPCM ale czemu ??

Postprzez pantik » 12 Lip 2008, 01:13

PostUA:


nie moge uruchomić plików niektórrych oczywiście i pisze mi coś o kodeku ADPCM, ściągnąłem video inspectora i wyświetliło mi ze brakuje microsoft ADPCM chociaż gdy dam na kodeki to widnieje tam takie coś, ściagnąłem coś z neta z tym kodekiem ale nadal nie mam dźwieku, zaczęło sie tak dziać od kiedy robiłem combofixem coś tam (nie wiem dokońca co bo wg instrukcji) wtedy coś zostało skasowane:

((((((((((((((((((((((((((((((((((((((( Other Deletions )))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))
.

C:\WINDOWS\system32\AutoRun.inf
C:\WINDOWS\system32\avi.dll
C:\WINDOWS\system32\Cfx32.lic
C:\WINDOWS\system32\cfx32.ocx
C:\WINDOWS\system32\DivXsm.exe
C:\WINDOWS\system32\ff_libdts.dll
C:\WINDOWS\system32\ff_tremor.dll
C:\WINDOWS\system32\ff_wmv9.dll
C:\WINDOWS\system32\mkunicode.dll
C:\WINDOWS\system32\mkx.dll
C:\WINDOWS\system32\mkzlib.dll
C:\WINDOWS\system32\mmfinfo.dll
C:\WINDOWS\system32\mp4.dll
C:\WINDOWS\system32\ogg.dll
C:\WINDOWS\system32\ogm.dll
C:\WINDOWS\system32\ts.dll



te pliki są w folderze combofixa ale np zamiast ts.dll jest ts.dll.vir ale nie wiem czy to związek z brakiem dźwieku . co moge zzrobic zeby był dźwięk jak zainstalowac tego kodeka ??
asus p4p800-E
Pentium 4 2,53 Ghz
1,5 Gb ram
GeForce FX 5200 128 mb
gg: 11000111011110000101110
Awatar użytkownika
pantik
Postujący
Postujący
 
Posty: 382
Dołączenie: 24 Kwi 2006, 17:34

Powróć do Obróbka Foto, Audio, Video

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron