przez Ryszard11 » 10 Kwi 2017, 12:14
UA: Mozilla/5.0 (Windows NT 10.0; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/56.0.2924.87 Safari/537.36
Zainstalowałem właśnie Windows XP, mam w domu modem i komputer podłączony kablem. Po zainstalowaniu sterowników nie mam pełnego internetu. Nie mogę wejść w Google, nie mogę wejść na żadną stronę. Jedynie co mi się uruchamia to wiadomości msi. Przy próbie aktualizacji explorera 6 na 8 wyświetla się informacja brak połączenia z serwerem. Proszę o pomoc.