przez marika » 24 Paź 2006, 18:55
UA:
Witam wszystkich...mam problem i nie wiem dlaczego tak sie dzieje..tzn jak tylko chce obejrzec jakis filmik np DIVIX z netu to ciagle wyskakuje buforowanie..i to jest trasznie uciazliwe i jednym slowem nic nie moge obejrzec..co do predkosci neta mam 100 Mb/s..moze jakies kodeki czy sterowniki??? bardzo dziekuje za pomoc..pozdrawiam