TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

chamstwo, wulgaryzmy, brak kultury na forum...

Sugestie, uwagi dotyczące strony. Nie boimy się opinii - piszcie!

chamstwo, wulgaryzmy, brak kultury na forum...

Postprzez LucaS » 25 Maj 2006, 19:15

PostUA:


Przepraszam, że zapytam... admini, kiedy na tym forum zostaną wszczęte jakieś działania aby zapobiegać chamstwu, obrazaniu i niekulturalnych wypowiedzi na tym forum :?: :!:

Czytałem to forum kilka miechów przed tym jak się zarejestrowałem i widze, że poprostu sobie zlewacie :?: Tylko nie piszcie, że nie macie czasu, bo zawsze możecie załatwić sobie odpowiednich moderatorów, którzy zadbają o porządek :)


Nie to żebym krytykował, bo zrobiliście stronke, na której prawie wszystko znajduje co mi potrzebne i naprawde jest super, tylko uprzejmie pytam i oczekuje na konkretną odpowiedz :)


I prosze o wypowiedzi tylko osoby, które są za tym aby zapobiegać chamstwu, przeklinaniu, braku kultury na forum :!:
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Postprzez rumun » 25 Maj 2006, 20:24

PostUA:


Możesz przytoczyć jakiś konkretny przykład, staramy się na bierząco zarządzać tym co dzieje się na forum.
Programy, Gry, Download https://www.instalki.pl/
Sklep z oprogramowaniem https://www.vebo.pl/
Windows 7 https://windows7.pl/
Awatar użytkownika
rumun
Administrator
Administrator
 
Posty: 1499
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:52
Miejscowość: PL
Pochwały: 14

Postprzez Chief » 25 Maj 2006, 20:27

PostUA:


oj duzo duzo tego!!

a jakie beda konsekwencie takiego zachowania!!!

cos jest postanowione czy dalej nic ???

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Chief
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1382
Dołączenie: 08 Gru 2005, 22:26
Miejscowość: Warmia

Postprzez paolo » 25 Maj 2006, 20:38

PostUA:


sorry za odbiegnięcie od tematu, ale to co ma w podpisie LuCas na innych forach uchodzi za skandaliczne
dlaczego? - osobom ze slabszymi laczami przez te filmiki stronki otwierają się przez kilka albo kilkanascie sekund
a co do kultury...brakuje silnej reki admina...nie widzialem na tym forow ostrzeżeń i upomnien itd.
paolo
Postujący
Postujący
 
Posty: 224
Dołączenie: 24 Lip 2005, 11:58

Postprzez proktor » 25 Maj 2006, 21:50

PostUA:


Chamstwo? Ktoś cie obraza?

Zauważcie ile syfu jest we Freepost....

przydało by się sprawdzanie pisowni i tyle...

LucS: A ty co taki porządny jestes??

paolo: prubowalem kiedyś przetlumaczyc im zeby te sygnaturki były rosądnej wielkosci, ale oczywiscie wszyscy jedno glosnie "a co cie to obchodzi", a zecz w tym ze to zwykly egoizm, i nie zwracanie uwagi na userow z wolniejszymi laczami ehhh
strony internetowe: Błonie, Brwinów, Pruszków, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki
Awatar użytkownika
proktor
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 641
Dołączenie: 28 Kwi 2005, 19:59

Postprzez LucaS » 25 Maj 2006, 22:07

PostUA:


paolo napisał(a):sorry za odbiegnięcie od tematu, ale to co ma w podpisie LuCas na innych forach uchodzi za skandaliczne
dlaczego? - osobom ze slabszymi laczami przez te filmiki stronki otwierają się przez kilka albo kilkanascie sekund


spoko, rozumiem, wystarczy powiedzieć i mogę usunąć. Bez nich tez sie obejdzie ;) pzdr.

proktor napisał(a):prubowalem kiedyś przetlumaczyc im zeby te sygnaturki były rosądnej wielkosci

nie przypominam sobie :) chyba, że jak czytałem przed rejestracja forum, to mogło mi umknąć, bo nie sposób przeczytać wszystko :wink:


proktor napisał(a):Chamstwo? Ktoś cie obraza?

a czy ja pisze, że chodzi o mnie :?: chodzi o ogólnie...



proktor napisał(a):Zauważcie ile syfu jest we Freepost....

przydało by się sprawdzanie pisowni i tyle...

przydało by się, tylko brakuje kilku moderatorów, którzy wszystko czytają itp.


rumun napisał(a):Możesz przytoczyć jakiś konkretny przykład, staramy się na bierząco zarządzać tym co dzieje się na forum.

na wstepie proponowałbym poczytać ostatnich kilkanascie/kiladziesiat postów kuby88 :)



Pozdrawiam ! :wink:
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Postprzez Mac » 25 Maj 2006, 22:10

PostUA:


proktor napisał(a):
paolo: prubowalem kiedyś przetlumaczyc im zeby te sygnaturki były rosądnej wielkosci, ale oczywiscie wszyscy jedno glosnie "a co cie to obchodzi", a zecz w tym ze to zwykly egoizm, i nie zwracanie uwagi na userow z wolniejszymi laczami ehhh

I kij z sygnaturą. A to że linki nabijające punkty w grze umieszczają co poniektórzy. Zamaskowane w szczególnosci to ci nie razi. Bo mnie tak. A grafike da się zablokować więc problemu nie widze.
Mac
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2186
Dołączenie: 21 Lip 2005, 19:07
Miejscowość: Żywiec
Pochwały: 6

Postprzez paolo » 25 Maj 2006, 22:17

PostUA:


rece opadają.....
paolo
Postujący
Postujący
 
Posty: 224
Dołączenie: 24 Lip 2005, 11:58

Postprzez proktor » 25 Maj 2006, 22:53

PostUA:


Mac: I co mam dodawać, co wejscie na forum kilka obrazkow z rzedu do blokady? Nie dzięki. Co do linków to pewna polityka reklamowa, zabawa, gra, dobra zabawe itp. jesli ciebie to nie bawi to po prostu odpisuj tym ludzią "SPIERDALAJ SPAMERZE" i juz, proste?
strony internetowe: Błonie, Brwinów, Pruszków, Milanówek, Grodzisk Mazowiecki
Awatar użytkownika
proktor
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 641
Dołączenie: 28 Kwi 2005, 19:59

Postprzez Mac » 26 Maj 2006, 09:39

PostUA:


Raz dodasz i masz. Np. blokujesz te z serwera imageshack i masz spokuj. A adblockiem jest to banalne dwa kliknięcia myszką. A mogłbys zmienic ten tekst "MOJE HAKERSKIE WYCZYNY" na "Pomóżcie, gram w bitefighta i trzeba mi punktów" Byłbys przynajmniej szczery. Na normalnych forach takie coś jest zabronione. A ty jakos drzesz sie na innych a sam jesteś nie lepszy.
Mac
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2186
Dołączenie: 21 Lip 2005, 19:07
Miejscowość: Żywiec
Pochwały: 6

Re: chamstwo, wulgaryzmy, brak kultury na forum...

Postprzez Mirahz » 26 Maj 2006, 19:09

PostUA:


LucaS napisał(a):Przepraszam, że zapytam... admini, kiedy na tym forum zostaną wszczęte jakieś działania aby zapobiegać chamstwu, obrazaniu i niekulturalnych wypowiedzi na tym forum :?: :!:

Czytałem to forum kilka miechów przed tym jak się zarejestrowałem i widze, że poprostu sobie zlewacie :?: Tylko nie piszcie, że nie macie czasu, bo zawsze możecie załatwić sobie odpowiednich moderatorów, którzy zadbają o porządek :)


Nie to żebym krytykował, bo zrobiliście stronke, na której prawie wszystko znajduje co mi potrzebne i naprawde jest super, tylko uprzejmie pytam i oczekuje na konkretną odpowiedz :)


I prosze o wypowiedzi tylko osoby, które są za tym aby zapobiegać chamstwu, przeklinaniu, braku kultury na forum :!:


Najwiekszy syf na tym forum robia osoby, ktore namietnie biora udzial w roznych klotniach, pisza "nie na temat", wklejaja sumy kontrolne itp. i nie maja szacunku do pozostalych uzytkownikow. To jest dopiero plaga.

Przeklenstwa np. Mac'a, to nic w porownaniu z wyzej wymienionymi problemami. Wazniejsze jest to, ze koncentruje sie na konkretnej tematyce, nie zawracajac sobie glowy smietnikiem i bzdurnymi postami. I to sie chyba w tym wszystkim liczy.

Zatem, zamiast wytykac bledy innym, niech kazdy zajmie sie swoja osoba .

A przeklenst nie pochwalam, ale rozumiem (edycja, filtr).

Jesli chodzi o zlewanie, to znow nie masz racji.
Awatar użytkownika
Mirahz
Administrator
Administrator
 
Posty: 1802
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:40
Miejscowość: Polska
Pochwały: 6
Sprzęt: Samsung NP530, Huawei P30 Pro

Re: chamstwo, wulgaryzmy, brak kultury na forum...

Postprzez Mac » 26 Maj 2006, 19:39

PostUA:


Mirahz napisał(a):Przeklenstwa np. Mac'a, to nic w porownaniu z wyzej wymienionymi problemami.

Juz się poprawiłem.
Mac
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2186
Dołączenie: 21 Lip 2005, 19:07
Miejscowość: Żywiec
Pochwały: 6

Postprzez Chief » 26 Maj 2006, 19:53

PostUA:


co sie tyczy kłótni!!
To jesli mnie ktos zaczepia nigdy nie pozostane dluszny danej osobie i traktuje to raczej jak dyskusje niz kłótnie.

Pozdrawiam
Awatar użytkownika
Chief
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1382
Dołączenie: 08 Gru 2005, 22:26
Miejscowość: Warmia


Powróć do Opinie

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]