TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Chłopaki nie placza

Rozmowy na tematy związane z filmem. Opisy, recenzje.

Chłopaki nie placza

Postprzez Chief » 20 Maj 2006, 22:42

PostUA:


``Kim ty wogole k... jestes pajacu. moze nie wszystko wyszło jak nalezy ale zaraz przyjda dziewczyny i ubijemy interes....
rozkrecili sie chłopcy. .......niech mi pani powie szczerze dlaczego zabiła pani mecenasa rolskiego.``
Tadek to nie ta sprawa.

Moim zdaniem ten film jest najlepsza polska komedia lat 90 i wspołczesnych.
a waszym ??
jest to skarbnica tekstów. i film który zapoczatkował pewien trend w polskim kinie.
jednak rzaden z nastepnych filmów mu juz nie dorównał.

pozdrawiam i czekam na wasze opinie
Awatar użytkownika
Chief
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1382
Dołączenie: 08 Gru 2005, 22:26
Miejscowość: Warmia

Postprzez LucaS » 21 Maj 2006, 00:57

PostUA:


Film jest bardzo fajny, chociarz wole Czas Surferów :wink: do tego Killer i Killerów 2-óch i 4 najlepsze polskie, moim zdaniem, filmy ostatnich lat 8)


pzdr.
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Postprzez FreeQ » 28 Maj 2006, 21:40

PostUA:


Ten tekst zapamiętałem i chyab niegdy go nie zapomnę ;-) : W życiu trzeba wybrać coś co się lubi i to robić - A co ty lubisz? - Jarać blanty ;-)
FreeQ
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 3
Dołączenie: 28 Maj 2006, 12:10

Postprzez Chief » 28 Maj 2006, 22:05

PostUA:


troszke inaczej ale moze byc :D

-wogóle bracie, jezeli nie masz na utrzymaniu rodziny, nie grozi ci głód, nie jeste tutsi ani huty i te sprawy. to wystarczy ze odpowiesz sobie na jedno zajebiscie ale to zajebiscie wazne pytanie.
co lubie w zyciu robic. a potem zacznij to robic
- a ty sobie odpowiedziales co lubisz robic??
- jarac blanty
- jest jakis zawód który sie z tym wiaze?
- ambasador
- chyba na jamajce
- nie taki ambasador, mialem na mysli takiegoo jakim był tony halik, wyobraz sobie stary ile on wypalił stafu z tymi wszystkimi plemionami, które odwiedził.
- ktos musi kontynuowac jego dzielo. bede jezdził po całym swiecie pełniac role ambasadora naszego kraju. jestem LASKA z polski.

Tekst w całosci przedrukowany z filmu zawiera 2 niecenzuralne zwroty. Ja juz nic na to nie poradze.

Sławny monolog laski z kuba na balkonie. cos wspaniałego.
pozdrawiam wszystkich zwolenników chlopaków
Awatar użytkownika
Chief
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1382
Dołączenie: 08 Gru 2005, 22:26
Miejscowość: Warmia


Powróć do Film

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron