
UA:



UA:
LucaS napisał(a):Adobe ImageReady

UA:
Puszek napisał(a):LucaS napisał(a):Adobe ImageReady
Wiem, wiem, próbowałem ale coś nie wychodzi mi za bardzo... znasz może jakieś inne programy, ale chociarz tutorial do tego Adobe ImageReady jak pociąć layout i umieścić go w kodzie HTML?

