przez belladona123 » 06 Kwi 2007, 20:58
UA:
Trudno zgadywac,moze restart kompa pomoze(niektore programy potrzebuja restartu do pelnej deinstalacji) Jesli jeszcze jest,choc nie powinien,musisz czyscic rejestr,mnostwo programow do tego sie nadaje,ale to juz historia na inna okazje.
Napisz dokladnie co i jak jest nie tak,co zrobiles i jak to w ogole wyglada.