TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Co zrobić w takiej sytuacji?

Problemy dotyczące sieci Internet, konfiguracja sieci LAN, WLAN, konfiguracja serwerów. Rozdzielanie połączeń internetowych. Rozwiązywanie problemów związanych ze sprzętem i oprogramowaniem. Routery, huby, switche, anteny itp.

Co zrobić w takiej sytuacji?

Postprzez Belmondo » 26 Gru 2012, 15:31

PostUA: Opera/9.80 (Android 2.3.4; Linux; Opera Mobi/ADR-1212030829) Presto/2.11.355 Version/12.10


Cześć,
Otóż, mam nietypowe pytanko do Was - możę już ktoś z Was miał taki "traf". Chodzi o to, że zamówiłem sobię tego neta LTE do 150Mb/s w Cyfrowym Polsacie, no i gdy kurier dostarczył mi tego neta i wszystko było ładnie zapakowane. Ale gdy odpakowałem to w pudełku od modemu siedziała wiadomo moja karta SIM którą trzeba wyłamać i umieścić w modemie, ale tam były dwie karty (dla mnie i jeszcze jakaś druga taka sama) z tym że ta druga juz siedziała w modemie, więc co mam zadzwonić do cyfrowego i powiedzieć, że otrzymałem dwie karty SIM czy co zrobić ? Bo przecież dla abonamentu dają tylko jedną SIM...
Belmondo
 

Re: Co zrobić w takiej sytuacjii ?

Postprzez ZacnyWacław » 26 Gru 2012, 22:01

PostUA: Mozilla/5.0 (iPhone; CPU iPhone OS 6_0_2 like Mac OS X; pl-pl) AppleWebKit/536.26 (KHTML, like Gecko) CriOS/23.0.1271.100 Mobile/10A551 Safari/8536.25


Musisz do nich zadzwonić i zapytać. Prawdopodobnie druga karta jest awaryjne ale dotyczy tego samego abonamentu więc się nie przejmuj. Gdybyś dostał dwa abonamenty bo miałbys dwa modemy albo dwa zestawy startowe. Po podłączeniu modemu internet działa bez problemu na tej karcie co była w środku?
Awatar użytkownika
ZacnyWacław
Postujący
Postujący
 
Posty: 371
Dołączenie: 16 Kwi 2010, 09:46
Miejscowość: PL
Pochwały: 13
Sprzęt: Pecet

Re: Co zrobić w takiej sytuacjii ?

Postprzez Belmondo » 26 Gru 2012, 22:30

PostUA: Opera/9.80 (Android 2.3.4; Linux; Opera Mobi/ADR-1212030829) Presto/2.11.355 Version/12.10


Niestety, ta druga nie łapie sieci.
Belmondo
 

Re: Co zrobić w takiej sytuacjii ?

Postprzez Belmondo » 30 Gru 2012, 17:49

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 5.1) AppleWebKit/537.11 (KHTML, like Gecko) Chrome/23.0.1271.97 Safari/537.11


Ok, już mi ta moja karta śmiga bardzo ładnie, a co do tej drugiej, to najwyżej pozbędę się jej bo nie ma żadnego zasięgu oraz nie jest ona przypisana do mojej umowy więc wyrzucę ją i luz.:)
Dzięki za zainteresowanie się tematem, temat można zamknąć.:)
Belmondo
 


Powróć do Sieć Internet, Sieci LAN, WLAN

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników