01 Lut 2006, 21:52
01 Lut 2006, 22:55
Dźwięk ciągły, czy przerywany?lonley napisał(a):coś mi się dzieje z kompem, ostatnio moja kochana jednostka wydaje dziwny dźwięk..co to może być..?? to jest jakby melodyjka trwająca 2-3 sekundy, chwila przerwy i od nowa i tak w kółko.. wtedy daje uruchom ponownie i chwile jest spokój a potem znowu.. co się mogło stać??
02 Lut 2006, 00:07
lonley napisał(a):coś mi się dzieje z kompem, ostatnio moja kochana jednostka wydaje dziwny dźwięk..co to może być..?? to jest jakby melodyjka trwająca 2-3 sekundy, chwila przerwy i od nowa i tak w kółko.. wtedy daje uruchom ponownie i chwile jest spokój a potem znowu.. co się mogło stać??
02 Lut 2006, 10:39
02 Lut 2006, 14:48
Sprawdź, czy RAM jest dobrze dociśnięty, ew. przełóż go w drugi slot.lonley napisał(a):Wiatrak był najpierw czyszczony a potem wymieniony na nowy..Zrobiłam format wszystkich dysków i był spokój, ale znowu się zaczyna...Nie wiem czy jest przerywany, trwa 2-3 sek jest chwila przerwy i znowu 2-3 sek i tak w kółko..Ale raczej nie jest ciągły, bo są przerwy..I co ja mam z tym zrobić??