TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Czy jest mozliwosc oglondania filmu w internecie ??

Rozmowy na tematy związane z filmem. Opisy, recenzje.

Czy jest mozliwosc oglondania filmu w internecie ??

Postprzez poldex » 22 Gru 2006, 12:31

PostUA:


Witam mam pytanie czy jest mozliwosc oglondania serialu o nazwie Fala zbrodni jak mozna to prosze o link z tym filmem :wink:
poldex
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 76
Dołączenie: 18 Sie 2006, 15:02

Postprzez skylinegtr » 23 Gru 2006, 16:48

PostUA:


Wejdź na www.video.google.pl i wpisz tytuł. Jak będzie to cos znajdze :)
Straights sections are made for fast cars. Turns are made for fast drivers. - C.McRae

Drift isn't the fastest way trought the corner. But it's the most exciting way. - Keiichi Tsuchiya

Oo\__/oO

Skyline is the limit......
Awatar użytkownika
skylinegtr
Postujący
Postujący
 
Posty: 252
Dołączenie: 11 Mar 2006, 16:57

Postprzez Ozzman » 23 Gru 2006, 18:13

PostUA:


Polecam także:
Youtube, iFilm, Metacafe, Dailymotion, Myspace, Angry Alien, AnimeEpisodes.Net, Badjojo, Blastro, Blennus, Blip.tv, Bofunk, Bolt, Break.com, Castpost, CollegeHumor, Current TV, Dachix, Danerd, DailySixer.com, DevilDucky, Double Agent, eVideoShare, EVTV1, FindVideos, Free Video Blog, Grinvi, Grouper, Hiphopdeal, Kontraband, Lulu TV, Midis.biz, Music.com, MusicVideoCodes.info, MySpace Video Code, Newgrounds, NothingToxic, PcPlanets, Pixparty, PlsThx, Putfile, Revver, Sharkle, SmitHappens, StreetFire, That Video Site, TotallyCrap, VideoCodes4U, VideoCodesWorld, VideoCodeZone, vidiLife, Vimeo, vSocial, Yikers, ZippyVideos
Wpisz nazwę w google a będziesz miał adres, gdzieś tam napewno będzie 8)
Awatar użytkownika
Ozzman
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 89
Dołączenie: 21 Gru 2006, 13:46

Postprzez benek-b12 » 28 Gru 2006, 00:48

PostUA:


Ozzman chcialo Ci sie to wszystko pisac... czy skopiowales to z jakiegos innego forum...?
benek-b12
Postujący
Postujący
 
Posty: 266
Dołączenie: 18 Sie 2006, 15:13
Miejscowość: Bydgoszcz

Postprzez kukaszr » 28 Gru 2006, 12:09

PostUA:


i tak chyba zadnego pełnometrazowego filmu nie znajdzesz... jedynie amatorksie jak juz, albo seriale :)

Najdłuższy film jaki oglądałem to był o wypadkach wrc na video.google.pl trwal ponad 90minut ;]
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

google

Postprzez klakierwit » 07 Sty 2007, 12:17

PostUA:


oczywiscie da sie ogladac na www.video.google.pl ale zanim sie toki film co ma 40 min zbuforuje to minie pół dnia ! 8) :razz: :twisted:
xardas
Awatar użytkownika
klakierwit
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 47
Dołączenie: 07 Sty 2007, 11:22
Miejscowość: namysłów

Postprzez kukaszr » 07 Sty 2007, 12:27

PostUA:


zalezy jakie masz łoncze... :twisted: ja oglądam z regoły on-line bo mam szybki bufor
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2


Powróć do Film

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]