TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Czy kupić NOKIĘ E65

Tematy związane z telefonią komórkową.

Czy kupić NOKIĘ E65

Postprzez robert10 » 29 Wrz 2010, 19:10

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.0.17) Gecko/2009122116 Firefox/3.0.17 (.NET CLR 3.5.30729)


Witam

Mam okazję kupić Nokię E65 i słyszałem że często są

problemy z taśmą łączącą klawiaturę z telefonem.
Czy ktoś spotkał się z tym problemem ?

Pozdrawiam
Robert
robert10
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 22 Wrz 2010, 15:00

Re: Czy kupić NOKIĘ E65

Postprzez Kamel » 27 Paź 2010, 16:24

PostUA: Opera/9.80 (Windows NT 6.1; U; pl) Presto/2.5.22 Version/10.51


Witam miałem i tak jak by mam tą nokie i powiem ci że jest bardzo dobra i szczerze mało wadliwa (jak wiadome przedewszystkim dbać o telefon!) dałem mojemu ojcu ten telefon i on jest kierowcą ciężarowym i wiecie jakie są drogi w naszym państwie i sąsiednich nie raz pod skakiwał ten telefon i to ostro i do tej pory działa jak powinien i już długo go ma od kąd mu go dałem i nic mu się nie dzieje działa normalnie tak jak powinien polecam ten telefon fajne ma aplikacje i gry + WLAN.
Kamel
Postujący
Postujący
 
Posty: 186
Dołączenie: 25 Sie 2006, 13:38
Miejscowość: mielec

Re: Czy kupić NOKIĘ E65

Postprzez juzcieniema » 08 Gru 2010, 19:25

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows; U; Windows NT 5.1; pl; rv:1.9.2.12) Gecko/20101026 Firefox/3.6.12


Wiec tak.. zaczne od tego... Symbian aktualnie jest wedlug mnie i barsdzo duzo osob niczym w porownaniu z dotychczasowymi cudami techniki... ;) Z tego co slyszalem Windows Mobile fajny jest w niektorych telefonach mozna miec 2 systemy na raz (WM i Androida) na Androidzie sa niektore gierki poprostu BOSSSSKIE! lecz do gier niektorzy polecaja bardziej Iphone'a lecz wedle uznania, jezeli nei wymagasz od telefonu za duzo to mozesz brac ja siedzialem w symbiane okolo 3-5 lat i teraz nie chce mi sie zbytnio na niego patrzec.. ;) Aktualnie chce kupic telefon za 700zl (tak wiem ze to jest bardzo duzo jak za telefon lecz uwierzcie mi ze to srednia cena jest poniewaz sa tez telefony warte ~2000zl to to dopiero przesada.. ;) ). Wiec jak telefon z WM to raczej dotykowy i wylacznie dotykowy (z tego co wiem lecz moge sie mylic). Jak WM to podobno najlepsze sa HTC, ja do samsungow nie mam zaufana podobno jakas motorolka z androidem za okolo 1k jest dobra lecz mniejsza o to. Jezeli chcesz kupic za mniejsza cene i miec mniej bajerow kupujesz cos z symbianem jezeli cos lepszego HTC. Takei jest moje zdanie i duza czesc osob moze sie z nim nie zgadzac. Wiec uszanujcie to ze to tylko MOJE zdanie i nie cisnijcie mnie zdaniami typu "gowno sie znasz i pieprzysz glupoty". Pozdrawiam
juzcieniema
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 27
Dołączenie: 14 Wrz 2009, 20:03


Powróć do Telefonia komórkowa - GSM, UMTS, WiMAX, LTE

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron