TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Dlaczego Nero Expres i kazde Nero chce zapisac obraz?

Dyskusje na tematy związane z nagrywaniem płyt CD/DVD. Software, Hardware.

Dlaczego Nero Expres i kazde Nero chce zapisac obraz?

Postprzez pinio150 » 17 Sty 2007, 23:26

PostUA:


Witam mam mały problem.
Otórz gdy chce nagrac płytke CD z Danymi to idzie wszystko ok wybieram jakie pliki i kiedy jest strona z zapisem ustawieniem nagrywarki itp...(wypalenie płyty) to naciskam zapisz i wyskakuje okienko aby zapisac obraz. Okienko jest zatytuowane NERO IMAGE czy jakos tak. I nawet jak klikne na to to cos tam robi obraz ale ja chce nagrac pliki w pierowtnej postaci prosto,bezposrednio z dysku.
Czy ktos wie jak to skonfigurowac albo jakies wskazówki jak to nagrac bo mam okropne problemy z tym i jestem troche zblokowany z praca.
Prosze o pomoc. Bede wdzieczny za kazda wskazówke. ThX
Verbatim The Best jest.
GodSmack
Black Eyed Pead
pinio150
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 51
Dołączenie: 16 Sty 2007, 23:44
Miejscowość: Toruń

Postprzez jonny » 18 Sty 2007, 08:14

PostUA:


Bo wybierach opcje "nagraj plik obrazu" albo próbujesz nagrać frmat iso.
JPS
Awatar użytkownika
jonny
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 777
Dołączenie: 13 Lip 2006, 10:16
Miejscowość: Łódź

Postprzez manius23 » 18 Sty 2007, 10:15

PostUA:


Rozumie ze chcesz nagrac cos na CD a nie robic obrazu iso ?
Jesli tak to w nero musisz wejsc w opcje wybor nagrywarki i wybrac nagrywarke te ktora posiadasz i powinno byc OK,problem moze sie pojawic jezeli masz jakies demo nero wtedy ta opcja moze niepozwolic na wybor fizycznej nagrywarki.
Awatar użytkownika
manius23
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 581
Dołączenie: 06 Lut 2005, 12:22
Miejscowość: stąd ?

Postprzez pinio150 » 18 Sty 2007, 21:40

PostUA:


faktycznie to chyba to ale jest progblem Nero mam dobre tylko nie wiem czemu ale mam tylko jedna nagrywarka ImageRecorder cd-r w i nie ma innej to jak to zmienic? czy cso w opcjach czy ponowne odinstalowanie i zainstalowanie by wystaryczło i oczywiscie odistalowac i usunac wpisy w rejestrze(reinstal) by pomogły?
Verbatim The Best jest.
GodSmack
Black Eyed Pead
pinio150
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 51
Dołączenie: 16 Sty 2007, 23:44
Miejscowość: Toruń

Postprzez jonny » 19 Sty 2007, 08:52

PostUA:


To znaczy że nero nie widzi nagrywarki .
Czy system ją widzi ?

Jeżeli system prawidłowo rozpoznaje nagrywarkę i ona działa , tylko pod nero nie chce , to zainstaluj to :
http://www.instalki.pl/programy/downloa ... Driver.php

Możesz jeszcze przeinstalować nero.
JPS
Awatar użytkownika
jonny
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 777
Dołączenie: 13 Lip 2006, 10:16
Miejscowość: Łódź


Powróć do Nagrywanie CD/DVD

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron