przez hexdec » 23 Mar 2005, 20:44
UA:
Ja kiedys do nagrywania audycji używałem JET AUDIO, który jest zarazem odtwarzaczem bardzo mi się przydał, ale uwaga zapisuje w formacie waw czy jakoś tak. Mi to bynajmniej nie przeszkadzało. Jeżeli ci to przeszkadza to pokombinuj jeszcze
