TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

''Dom latających sztyletów"-znasz to???

Rozmowy na tematy związane z filmem. Opisy, recenzje.

''Dom latających sztyletów"-znasz to???

Postprzez aleksandra » 23 Maj 2006, 22:54

PostUA:


Zastanawiam się ,czy jest wśród Was osoba ,która jak ja uwielbia ten film...
nie tylko za symbolikę i piękną wręcz projekcję ,ale za doznania ,których nie sposób zapomnieć...
Taaak : płakałam na nim co najmniej 4 razy!!!
I nie wstydzę się tego - zawsze można mnie posądzić o kretynizm -i będzie po sprawie...
a tak- pozwalam sobie dopytywać się dalej:
"Czy jest wśród Was...?''

Jeśli jest równie dobry wg was film?godny Waszej uwagi ...(ze względu na ładunek emocjonalny)
- to proszę o odpowiedzi!Mogą się tu znaleźć także opinie dot tematu mangi i tp.



W końcu ...kto nie widział "Ninja scroll"-ten...przykro mi bardzo...cieć!
:twisted:
Ostatnio edytowany przez aleksandra, 24 Maj 2006, 02:08, edytowano w sumie 1 raz
...-i boli niestety i brak mi słów!
"Life is..."-to piękny ,cytat nie sądzisz?
aleksandra
Postujący
Postujący
 
Posty: 105
Dołączenie: 29 Kwi 2006, 14:49
Miejscowość: Gdańsk

Postprzez pawex70 » 25 Lip 2006, 20:04

PostUA:


ogladalem ten film czym sie tak w nim zachwycilas?napoczatku myslalem ze bdze cos ajnego bedz esie dzalo?a tam masa feministek scina bambusy?i do tego jeszcz ejakie efekty przebajerowane asz tak ze wrecz niemozliwe;) niewem mzoe o to w tym gatunku chodiz ael mnie ten film cofnol!!!! a zamiast lez mialem zlosc ze kilka godzin spedzilem na ogladaniu tego zamiast ogladac cos lepszego z prawdziwa akcja;) hmmm niewme moze tobie sioe to poodbalo ale hmmm czy tam w ktoryms momecie przeszedl cie dreszczyk emocji z zaskoczenia?tam mozna bylo wszytko przewidzec;) no moze oprucz tego z ena koncu cos na trawie sie dzeje;)bo nic niezapowiadalo tego;) a
a film napoczatku zaczol wciagac a pozniej ta ucieczka lasem i juz go prawie niepamietam ale to chodzenie po lesie i jakies takie myki ale matrix calkowicie niepasuja i wrecz psuja klikam;)a te bambusy hehehe fajnie lataly ale czemy tych bochatrow niezabily?niewem taki dziwny film lubius zten klikac twoja wola:) ale chcialas opinii wiec ja dostalas;) jak ktos zaciekawi sie tym postem a bedz emial zamiar oglodac ten film to ja z calego serducha odradzam chyab ze komus sie spodoba;) a jak nie to ktos sie znudiz i poslosci ze straconych kilku godzin
pozdro dla fanki tego garunku:)
Awatar użytkownika
pawex70
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 43
Dołączenie: 07 Maj 2005, 10:27

Postprzez Chief » 25 Lip 2006, 21:11

PostUA:


sa gusty i gusta !!
o tym sie nie dyskutuje!


kazdemu sie podoba co innego. i trudno, zycie by bylo nudne gdyby wszyscy ogladali to samo

pozdrawiam
Awatar użytkownika
Chief
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1382
Dołączenie: 08 Gru 2005, 22:26
Miejscowość: Warmia


Powróć do Film

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]