TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

DonGURALesko - El Polako (2008)

Rozmowy na tematy związane z muzyką. Albumy, recenzje itp.

DonGURALesko - El Polako (2008)

Postprzez Bozz » 23 Cze 2008, 22:43

PostUA:


Image

Serwis hip-hop.pl napisał(a):Już dzisiaj (23.06) oficjalna, sklepowa (salony Empik w całym kraju, dobre skateshopy) premiera nowej płyty donGURALesko "El Polako", udało nam się wydać ją bez żadnej obsuwy, wręcz przeciwnie- do naszych najwierniejszych pre-orderowców listonosz zapukał nieoczekiwanie już w piątek.

Cały czas album możecie zamawiać na www.donGURALesko.pl, nie ukrywamy, że właśnie na takiej formie sprzedaży zależy nam najbardziej - nie lubimy wszechobecnych pośredników, narzucających kolejne marże... Pamiętajcie o oryginalnym hologramie 5Element- świadectwie muzyki na najwyższym poziomie.

Także dzisiaj wielka premiera pierwszego teledysku, zrealizowanego do tytułowego kawałka z płyty EL POLAKO (za projekt odpowiedzialne jest Flow Media, z Michałew Piotrowskim na czele). Mamy nadzieję, że klip Was nie rozczaruje, jednak już teraz wiemy, że ciężko sprostać Waszym oczekiwaniom, zwłaszcza po przesłuchaniu tak niesamowitego numeru, jakim bez wątpienia jest właśnie "El Polako". Kolejne teledyski, już wkrótce, postaramy się, aby każdy wniósł sobą coś zupełnie nowego!

Zrobiliśmy wszystko, żeby jak najwięcej osób jeszcze przed premierą dowiedziało się o istnieniu tego projektu, nie zamierzamy jednak przestać naszych działań promocyjnych: nadal chcemy grać jak najwięcej koncertów pod hasłem El Polako (postarajcie się organizować imprezy w Waszym mieście, dzwońcie do nasz, zapraszajcie, naprawdę to nie jest niemożliwe, żeby i u Was odbył się wielki koncert DGE), pojawiać się w mediach i atakować coraz nowszymi materiałami w internecie.

Samej premierze płyty towarzyszą dwa huczne eventy: bankiet, który już w najbliższy czwartek (26.06), odbędzie się w zaprzyjaźnionym klubie Rapport w Poznaniu (ul.Szewska), oraz spotkanie z fanami w poznańskim Empiku przy ulicy Ratajczaka (30.06). Na imprezę w Rapporcie zaproszenia otrzymali nasi znajomi i grupa wylosowanych fanów, wśród tych, którzy zamówili pre-ordery, do zobaczenia w czwartek! Na spotkanie do Empiku zapraszamy każdego: pokażcie, że ta muzyka ma liczne grono odbiorców, i warto organizować takie wydarzenia!

Tracklista:
01. Uciec - Wlot /pro. WDK
02. El Polako /pro. Matheo
03. Zachodni Wiatr Wieje /pro. DJ Story
04. Pedegie /pro. Mixer Larwa /feat. Rafi
05. Thats Whats Up /pro. Julek /feat. S.P.O. The Hud Comanche, Tee, Kamil Of Elephant Tribe
06. Sens Tomów /pro. Mixer
07. Mercedes Benz /pro. Kada
08. Go Poznań /pro. Mixer
09. Around Tha Globe /pro. WDK /feat. Wunder And Mechanic Of Dynamic Vibrations
10. Enemy Mine /pro. DJ Story
11. To Co Powiesz /pro. DJ Story
12. Łyk Ginu, Lodu I Cin Cinu /pro. Matheo
13. Opowieść o Jednym Z Miliona /pro. Donatan
14. Złote Maski /pro. Donatan
15. Wrócić - Wylot /pro. Matheo


Ciekawa produkcja, słuchał już ktoś może? Mi osobiście się podoba, numery warte zwrócenia uwagi to według mnie:
El Polako
Sens Tomów
Mercedes Benz
Opowieść o jednym z milona

Polecam ;)
Awatar użytkownika
Bozz
Moderator
Moderator
 
Posty: 2862
Dołączenie: 21 Sie 2006, 14:08
Miejscowość: 49°54' N 21°03' E
Pochwały: 20

Postprzez LucaS » 23 Cze 2008, 23:10

PostUA:


W necie była już od 2 dni jeśli ktoś z uwagą śledzi fora warezowe. Moim zdaniem słaba produkcja, Białego Murzyna stać na coś lepszego. Przy Ścieżce Dźwiękowej Tedego się chowa 2 metry pod ziemie. Osobiście się zawiodłem.

pzdr.
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Postprzez Bozz » 23 Cze 2008, 23:13

PostUA:


Różne gusta ;) Nie mówie, że powala na ziemię ale kilka dobrych kawałków.
Za Tedem nigdy nie przepadałem, ale posłucham z ciekawości.
Awatar użytkownika
Bozz
Moderator
Moderator
 
Posty: 2862
Dołączenie: 21 Sie 2006, 14:08
Miejscowość: 49°54' N 21°03' E
Pochwały: 20

Postprzez nawrok888 » 24 Cze 2008, 12:09

PostUA:


bardzo dobra płytka, tak uważam.....tedego jeszcze nie sprawdzałem i chyba nawet nie sprawdzę, bo nigdy nie lubiłem jego stylu....no może jak nagrywał z WD to jeszcze dawał radę ale teraz niestety za bardzo się rozkozaczył i udaje jakiegoś wielkiego gangstera......

p.s.
jedyny minus płyty Gurala to jest okładka.....wygląda na niej jak Fat Joe ;]

pzdr
Piszę poprawnie po polsku.

Nie dyskutuj z idiotą... Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem zniszczy doświadczeniem....
Awatar użytkownika
nawrok888
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 754
Dołączenie: 22 Sie 2007, 19:15
Miejscowość: Inowrocław
Pochwały: 3

Postprzez LucaS » 24 Cze 2008, 12:34

PostUA:


nawrok888 napisał(a):bardzo dobra płytka, tak uważam.....tedego jeszcze nie sprawdzałem i chyba nawet nie sprawdzę, bo nigdy nie lubiłem jego stylu....no może jak nagrywał z WD to jeszcze dawał radę ale teraz niestety za bardzo się rozkozaczył i udaje jakiegoś wielkiego gangstera......

p.s.
jedyny minus płyty Gurala to jest okładka.....wygląda na niej jak Fat Joe ;]

pzdr


No właśnie widać po okładce El Polako kto tu najwięcej udaje gangstera...

zresztą.. obydwaj to lansiarze i pozerzy którzy kochaja mamone więc pozostaje nam porównywać tylko ich rap. Moim zdaniem akurat tutaj Tede miażdży Gurala. Kiedyś byli znacznie lepsi, TDF za czasu trzyha (kawalek ze wzgórzem wymiótł) a Gural za czasu Peryferii Kasty.
Było, minęło...
LucaS
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2820
Dołączenie: 11 Maj 2006, 21:45
Pochwały: 7

Postprzez Bozz » 24 Cze 2008, 18:43

PostUA:


LucaS napisał(a):...obydwaj to lansiarze i pozerzy którzy kochaja mamone więc pozostaje nam porównywać tylko ich rap...

Dokładnie

Okładka rzeczywiście nie najmocniejsza strona, ale w końcu to tylko okładka i ocenia się muzykę. Wracając do Tedego to przesłuchałem i szczerze żaden tekst ani bit nie trafił do mnie ale tego się spodziewałem. O gustach się nie dyskutuje ;)
Awatar użytkownika
Bozz
Moderator
Moderator
 
Posty: 2862
Dołączenie: 21 Sie 2006, 14:08
Miejscowość: 49°54' N 21°03' E
Pochwały: 20

Postprzez banan » 24 Cze 2008, 22:44

PostUA:


co wy chcecie od tej płytki ? :P
pierwsza Solowa Gurala któraa mi sie spodobała.
a tak wogóle to temat jest o El Polako, a nie o Tedziku ;p

fakt i ten i ten sie lansują, ale wole z nich Gurala :D
banan
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 800
Dołączenie: 18 Kwi 2006, 21:40
Miejscowość: Będzin ;)


Powróć do Muzyka

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron