TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Drukowanie materiałów reklamowych

Tutaj możecie pisać o czym się tylko podoba, tematyka dowolna... niekoniecznie związana z oprogramowaniem.

Drukowanie materiałów reklamowych

Postprzez Judiwroc1027 » 20 Lut 2015, 00:13

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.3; WOW64) AppleWebKit/537.36 (KHTML, like Gecko) Chrome/40.0.2214.111 Safari/537.36


Potrzebuję wydrukować trochę materiałów reklamowych dla mojej firmy - jakieś ulotki, wizytówki, zakładki do książek itp. Ogólnie po 200-300 sztuk wszystkiego. Czy lepiej udać się do zwykłej drukarni "za rogiem", czy wybrać drukarnię internetową? Jaką przewagę (jeśli w ogóle) ma drukarnia internetowa? Wiem tyle, że oszczędza mój czas, bo nie muszę wychodzić zza biurka. Ale co poza tym, czy ceny rzeczywiście są konkurencyjne? Koś z was korzystał z usług drukowania online? Na czym to w ogóle polega?
Judiwroc1027
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 8
Dołączenie: 12 Paź 2014, 22:31

Powróć do Free Post

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron