TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

DVD odtwarza tylko niektóre AVI

Posty związane z oprogramowaniem. Odpowiedzi na nurtujące Was pytania.

DVD odtwarza tylko niektóre AVI

Postprzez wigton » 09 Lut 2015, 22:28

PostUA: Mozilla/5.0 (Windows NT 6.1; WOW64; rv:35.0) Gecko/20100101 Firefox/35.0


Witam. Moje DVD odtwarza z pendriva (przez wbudowane USB) tylko niektóre AVI a przy innych wyświetla monit "HD not supported" tak jakby sugerował że dany plik AVI to tak naprawdę HD. Fakt,że podłączenie do odtwarzacza odbywa się za pomocą kabla HDMI, ale pliki są jak najbardziej AVI. Nie rozumiem tego. A może to kwestia kodeków? Co zrobić?
Odtwarzacz to Emax AS677.
Czytałem, że istnieje coś takiego jak format AviHD a jeśli tak, podejrzewam, że taki właśnie mam ten plik i dlatego go nie czyta a wyświetla taki komunikat. Może wtedy wystarczy go skonwertować do zwykłego avi ?
wigton
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 11
Dołączenie: 04 Sty 2014, 13:50

Powróć do Programy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]

cron