TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

DVD

Wszystko co wiąże się ze sprzętem komputerowym.

DVD

Postprzez Drusss » 09 Sie 2005, 17:14

PostUA:


czesc.moja kolezanka ma problen z DVD.zainstalowała nowy system (xp) i jej DVD nie odczytuje płyt z filmami.ja jej zainstalowałem nowego Direct X 9.tez jej zainstalowałem program do odtwazania filmów (ale nie pamietam jaki).czy mozecie mi w tym pomóc??moze musze coś jeszcze zainstalować.prosze o odp i dokładny opis jak to zrobic. z góry dzieki
Drusss
Postujący
Postujący
 
Posty: 336
Dołączenie: 14 Lip 2005, 19:13

Postprzez zebra » 09 Sie 2005, 20:06

PostUA:


Proponuję ściągnąć najnowsze sterowniki ze strony producenta modelu DVD i odpowiednie oprogramowanie - jeżeli jest dostępne.
zebra
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 671
Dołączenie: 11 Cze 2005, 21:40
Miejscowość: ...Stąd

Postprzez Smokey » 10 Sie 2005, 12:01

PostUA:


Przypuszczam,że chodzi o odtwarzanie filmów DVD na komputerze.Jeżeli tak to trzeba zainstalować odpowiedni program do odtwarzania filmów DVD (PowerDVD czy WinDVD) lub przynajmniej softwarowy dekoder mpg2.
Po zainstalowaniu w/w - filmy DVD napewno będą sie dobrze odtwarzały.
Smokey
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 1
Dołączenie: 10 Sie 2005, 11:57


Powróć do Sprzęt komputerowy

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Google [Bot], Mirahz