TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Efekt motyla 2

Rozmowy na tematy związane z filmem. Opisy, recenzje.

Efekt motyla 2

Postprzez wonski » 18 Mar 2007, 11:38

PostUA:


Witam, oglądał już ktoś może ten film :?: Jaka recenzja
wonski
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 610
Dołączenie: 15 Lip 2006, 19:25
Miejscowość: Inowrocław

Postprzez kukaszr » 18 Mar 2007, 13:34

PostUA:


Oglądałem... szczerze spodziewałem sie czegos bardziej zagmatwanego tak jak to mialo mniejsce w 1... Nie jest złe, morał dobry, ale w porownaniu z jedynką zaden wystrzał. Ale i tak polecam obejrzec ;] Właściwie lepszy był Click, i robisz co chcesz od efekr motyla 2;]
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Postprzez wonski » 18 Mar 2007, 14:37

PostUA:


Pierwsza część była rewelacyjna, zobacze 2 za jekieś 70% :D
wonski
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 610
Dołączenie: 15 Lip 2006, 19:25
Miejscowość: Inowrocław

Postprzez kukaszr » 18 Mar 2007, 15:03

PostUA:


hehe ;]

polecam wszystkim TESTOSTERON ;] oglądałem wczoraj ten film i upadłem na cycki... txty nie do wyj*ba*ia, morał elegancki! Do tego super obsada na czele z Borysem S. i Szczepanem z kryminalnych ;]
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Postprzez wonski » 25 Mar 2007, 17:01

PostUA:


Niestety muszę przyznać, że nie jestem zadowolony z EF 2 :? Myślałem że twórcy zrobią coś fajnego, a tu coś co się nie umywa do części pierwszej. Wstyd.
wonski
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 610
Dołączenie: 15 Lip 2006, 19:25
Miejscowość: Inowrocław


Powróć do Film

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]