TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

ERA - konto i koszty

Tematy związane z telefonią komórkową.

ERA - konto i koszty

Postprzez Yoo! » 11 Lip 2005, 07:39

PostUA:


Witam! mam pytanie co do ERY, przypuśmy, że kupuje karte za 20 zł, i mam czas przez miesiąc, aby wykorzystać tą kase, i uwaga :D co się stanie jeśli do końca miesiąca nie wykorzystam tej kasy, co te 20 zł nie wykorzystanych mi przepada, czy moge doładowac konto np. 2 dni po upływie terminu i ta kase będe miał dalej, z góry dzieki i pozdro :D
Awatar użytkownika
Yoo!
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1100
Dołączenie: 28 Cze 2005, 08:53
Miejscowość: PL

Postprzez deamon » 11 Lip 2005, 08:56

PostUA:


Karte za 20 zł masz na miesiąc + 1miesiąc tylko na odbieranie. Czyli jak kupisz karte 11 lipca to do 11 sierpnia możesz dzwonić a do 11 września odbierać połączenia. (Ostateczny termin to 11 września). I jak 11 września będziesz miał 20 zł i do kupisz karte za 20 zł to będziesz miał 40 zł. Pozdro
deamon
Postujący
Postujący
 
Posty: 467
Dołączenie: 17 Mar 2005, 16:36

Postprzez Yoo! » 11 Lip 2005, 21:22

PostUA:


dzięki, to czyli mam na koncie 20 zł i nie wykorzystam tego to po tych 3 miesiacach jak kupie karte za 20 zł to bede mial 40 ??
:D pozdro
Awatar użytkownika
Yoo!
Zacny pisarz
Zacny pisarz
 
Posty: 1100
Dołączenie: 28 Cze 2005, 08:53
Miejscowość: PL

Postprzez zebra » 11 Lip 2005, 23:42

PostUA:


Po jakich trzech miesiącach???!!! Nie mam Ery, ale przeczytaj uważnie to, co napisał deamon!! Od 11.07(kiedy ładujesz konto) do 11.08 mija JEDEN miesiąc! Wtedy masz możliwość odbierania i wykonywania połączeń wychodzących i przychodzących oraz wysyłania wiadomości SMS. Natomiast po upływie tego JEDNEGO miesiąca, czyli po 11.08, blokują ci możliwość wykonywania połączeń wychodzących i wysyłanie wiadomości SMS, ale nadal masz możliwość odbierania połączeń i SMS-ów!! Przed kolejny JEDEN miesiąc!! Czyli do 11.09, możesz odbierać połączenia i SMS-y. Ale po 11.09 blokują wszystkie możliwości!! I tak jest nawet, jeżeli masz nadal kasę na telefonie, czyli 20 zł. Po upływie miesiąca ci blokują, a po upływie kolejnego nie możesz już nawet obierać połączeń telefonicznych. A jak masz 20 złotych i doładujesz kolejną dwudziestką, to będziesz miał w sumie na koncie 40 złotych... Z tego to wynika. A doładować możesz w każdej chwili. A jak kupowałeś (o ile tak było) kartę startową Ery, to nie dostałeś takiej książeczki lub broszurki informacyjnej? Bo tak zazwyczaj było i jest. Pozdrawiam!!
zebra
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 671
Dołączenie: 11 Cze 2005, 21:40
Miejscowość: ...Stąd


Powróć do Telefonia komórkowa - GSM, UMTS, WiMAX, LTE

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot]