TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Fastdow 2,4+

Tematyka dotycząca bezpośredniej wymiany plików, czyli p2p

Postprzez pp3088 » 22 Sie 2006, 02:55

PostUA:


Hmm po pierwsze filmiki nie działają. Po drugie może jakiś link z któego mógłbym przetestować program. Tak trochę dziwnie, że ich na początek skreślacie. Są ludzie co lubią p2m i im może się przydać.
Awatar użytkownika
pp3088
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 999
Dołączenie: 11 Sie 2006, 23:59
Miejscowość: Szczecin

Postprzez koles123 » 22 Sie 2006, 13:00

PostUA:


niunka napisał(a):
koles123 napisał(a):+ brak kolejek
+ brak oczekiwania na wolne sloty
+ brak oczekiwania na userów którzy cos udostepniaja
+ nie przymula kompa normalnie mozes pobierac cos i oglodac sobie film


1.Kolejki sa w kazdym programie,jak nie ma kolejki to jest oczekiwanie na polaczenie.
2.To samo co 1
3.Jezeli sciagasz cos jakim programem i idzie na pelnych mozliwosciach lacza,to sciagajac plik np z jakiej strony masz bardzo ograniczony transfer,ktorys bedzie zawsze slaby.

Zobaczymy jak sie bedzie rozwijal,ale ciezko bardzo bedzie.


1. W FastDow nawet oczekiwanie na połaczenie trwa kilka sekund
2. to co w 1
3. Zawsze mozesz spauzowac i sobie wejsc na strone, a w przypadku p2p onetak zwalniaja kompoa ze pauza nie pomoze tylko wylonczenie go całkwoite ;]
Do tego FastDow jest bardzo szybki i pobierajac cos nim mozesz normalnie funkcjonowac na kompie czyli mzoesz se nawet film oglodac bez przycinania, sluchac muzy, nagrywac plytke...
Dokładnie zero4 napisał ze jezli jakiegos pliku nie ma jest on szybko udostępniany. Sami sie przekonajcie

pp3088 napisał(a):Hmm po pierwsze filmiki nie działają. Po drugie może jakiś link z któego mógłbym przetestować program. Tak trochę dziwnie, że ich na początek skreślacie. Są ludzie co lubią p2m i im może się przydać.


prosze to pobierzesz na próbe to
Kod: Zaznacz wszystko
http://www.fastdow.idl.pl/forum/index.php?type=topic&forum=25&id=20
wybiez link 3
koles123
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 7
Dołączenie: 21 Sie 2006, 19:59

Postprzez banan » 22 Sie 2006, 15:00

PostUA:


kolego jak nie miałeś nigdy programu p2p to poco sie oddzywasz?


uTrorrent zzera b.mało zasobów, i ściąga z max prędkością

eMule też jest ok...ale akurat nie dla mnie :)


zawsze zostaje BS :D
banan
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 800
Dołączenie: 18 Kwi 2006, 21:40
Miejscowość: Będzin ;)

Postprzez Bird » 22 Sie 2006, 15:07

PostUA:


a ja ci cos powiem bananie :D ja ściągalem z torentów z predkością 9 kb/s przy lącczy 400 radiówka i ja mam w .... daleko tki tran przy duzej ilosci sedów
Bird
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączenie: 21 Sie 2006, 16:44

Postprzez destyny » 22 Sie 2006, 15:11

PostUA:


Ja mam lacze w Toya taka kablówka w łodzi i mi wszystko ladnie smiga :) z torretów max predkosia z bs z max prdkosia z dc zalezy jakie lacze ma user od którego sciagam ale zazwyczaj tez z max predkosią
destyny
Przyjaciel forum
Przyjaciel forum
 
Posty: 1807
Dołączenie: 02 Sie 2006, 09:16
Miejscowość: Łódź
Pochwały: 12

Postprzez banan » 22 Sie 2006, 15:16

PostUA:


Bird napisał(a):a ja ci cos powiem bananie :D ja ściągalem z torentów z predkością 9 kb/s przy lącczy 400 radiówka i ja mam w .... daleko tki tran przy duzej ilosci sedów


no widzisz.Ty tak ściągasz.ja mam max
banan
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 800
Dołączenie: 18 Kwi 2006, 21:40
Miejscowość: Będzin ;)

Postprzez koles123 » 22 Sie 2006, 16:32

PostUA:


banan napisał(a):
Bird napisał(a):a ja ci cos powiem bananie :D ja ściągalem z torentów z predkością 9 kb/s przy lącczy 400 radiówka i ja mam w .... daleko tki tran przy duzej ilosci sedów


no widzisz.Ty tak ściągasz.ja mam max


ta tylko w fastdow nikt ci uploadu niezapycha :] a we wszytkich inych programach p2p tak wiec kicha ;] a wiesz ze im wiecej upu ci zjada tym niejszy masz dw :] wiec walsiz smuty jezli twierdzisz ze miales max bo to nierealne :D pozdro chyba ze uzywasz jaksi net limiterów ale to tez wplywa na dw i zzera dodatkowa pamiec yh !

aha i bananie sluchaj :P kozystalem kiedys ptrzez pare lat z strongdc(dc potem sdc) i bs...
koles123
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 7
Dołączenie: 21 Sie 2006, 19:59

Postprzez omik » 22 Sie 2006, 16:57

PostUA:


ja niewiem ale widac ze jestescie nie z tej ziemi , zeby cokolwiek zciagnac z emule trzeba kilka godzin czekac na slot , w dc podobnie a i tak jak zaczniesz zciagac to musisz czekac a jak kozystasz z FastDow odrazu zciagasz to co chciales i w dodatku z maxymalan przepustowoscia twojego lacza , jak bysice sie choc trozke znali na programowaniu to byscie wiedzieli ile zbednych bitow jest wysylana i pobieranych przez protokoly takie jak np emule czy torrent i jeszscze te trackery i liczba polaczen a FastDow wysyla tylko jeden pakiet i dostaje tysiace pakietow odpowiedzi niemal natychmiast ze servera w ktorych znajduja sie czesciowe informacje pozycji ktora sciagasz , a poco narmowac czas na czekanie w kolejkach ?? A jak ktos chce powiedziec ze sie nieznam to dam kazdemu pakiety logowania ... z sieci p2p zciagalem niemal kilka lat i mi sie znudzilo ...
omik
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 22 Sie 2006, 16:49

Re: Fastdow 2,4+

Postprzez Mirahz » 22 Sie 2006, 17:07

PostUA:


Bird napisał(a):CHciał bym zaproponowac aby ten program znalazł na stronie instalki.


Oto link: http://www.instalki.pl/programy/downloa ... stDow.html
Awatar użytkownika
Mirahz
Administrator
Administrator
 
Posty: 1802
Dołączenie: 10 Maj 2004, 20:40
Miejscowość: Polska
Pochwały: 6
Sprzęt: Samsung NP530, Huawei P30 Pro

Postprzez banan » 22 Sie 2006, 20:13

PostUA:


a wiesz co to BitTorrent?


aha i nie mow mi ze trzeba wysyłąć, bo to zalezy od trackera.

sa tacy, co sciagaja po 800KB a wysyłają 3 :?

widziałem screeny
banan
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 800
Dołączenie: 18 Kwi 2006, 21:40
Miejscowość: Będzin ;)

Postprzez omik » 31 Sie 2006, 00:21

PostUA:


banan napisał(a):a wiesz co to BitTorrent?


aha i nie mow mi ze trzeba wysyłąć, bo to zalezy od trackera.

sa tacy, co sciagaja po 800KB a wysyłają 3 :?

widziałem screeny


hehe a wiesz jakie musieli miec lacza :D a pozatym znasz sie na ruchu pakietow sieciowych ??

Pewnie niewiesz co mowisz a ja mam screena predkosci na moim lipnym necie

Image

i niech nikt nie zaprzecza bo screen jest w 100% prawdziwy ... a wcale niemam super siec ... Pozdro All
omik
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 2
Dołączenie: 22 Sie 2006, 16:49

Postprzez jonny » 31 Sie 2006, 01:30

PostUA:


NO i co Panowie ? :evil:
Właczyłem . Stan: trwa ściąganie .......i stoi już 20 min.
Gdzie ten natychmiastowy start.
Kicha (chyba) :( :( :( .Jeszcze potestuje ,dam mu szanse.
JPS
Awatar użytkownika
jonny
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 777
Dołączenie: 13 Lip 2006, 10:16
Miejscowość: Łódź

Postprzez pp3088 » 31 Sie 2006, 02:23

PostUA:


Mam łącze 512 kb/s i ciągnie mi po 32. Średniodobry te transfer, ale przynajmniej nie skacze jak na torrentach.
Awatar użytkownika
pp3088
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 999
Dołączenie: 11 Sie 2006, 23:59
Miejscowość: Szczecin

Uwaga!!!

Postprzez Bird » 31 Sie 2006, 10:43

PostUA:


oj panowi najpierw trzeba sie nauczyc kozystać tzn aby sciągać nalezy wyłączyć antywira ohrona poczty przosze zadawac dalej pytania. przu neostradzie 512kb/s powinna bys predkosc tak jak na instalkiah tzn ok. 80
Bird
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 6
Dołączenie: 21 Sie 2006, 16:44

Postprzez pp3088 » 31 Sie 2006, 11:14

PostUA:


Mam odpalone gg i menadżera karty graficznej, a transfer skacze z 40-50. Wczoraj wieczorem był 60.

P.S. Uploadujecie na prośbe?? Nawet kogoś z 1 postem?? :D
Awatar użytkownika
pp3088
Aktywny w piśmie
Aktywny w piśmie
 
Posty: 999
Dołączenie: 11 Sie 2006, 23:59
Miejscowość: Szczecin

PoprzedniaNastępna

Powróć do P2P - Wymiana plików

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników

cron