Witam na Forum!!!
To moj pierwszy post na tym forum, takze witam jeszcze raz.
No i wlasnie, czy ktos moze wie jak , lub czym takie pliki (MPC) mozna nagrac na plytke CD??? Oczywiscie to ma byc plytka z muzyka do odtwarzania praktycznie we wszystkich odtwarzaczach CD.
nero nie chodz-probowalem , tak samo ashampoo- nie convertuja.
Pozdrawiam HOI



easy!