TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki. Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu [X]
Czy mozna dokonać odwrócenia działań poprzednio wykonanych przez "kogoś tam". Konkrety mam film, który najprawdopodobniej został poddany kompresji, aby mniej "ważył". Odbyło sie to niestety kosztem jakości obrazu. Co mozna zrobić aby to poprawić? Dzięki za odpowiedz jak ktoś wie co z ty począć.
jonny napisał(a):Raczej niewiele. Z fatalnej kopi filmu można zrobić nawet DVD ,ale to bez sensu ,jakości i tak sie nie poprawi. Skopanej kompresji nie naprawisz .
ale moze jest jakiś kodek poprawiający jakość? no nie wiem bo przy niektórych filmach mam jakby podwójny obraz, niewyrażne kolory, a na górze "ekranu" sekwencje zielonych lub czerwonych lini równoległych.