TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

FILM SPAKOWANY RAREM PROBLEM

Dyskusje na tematy związane z nagrywaniem płyt CD/DVD. Software, Hardware.

FILM SPAKOWANY RAREM PROBLEM

Postprzez Mikel79 » 14 Kwi 2007, 12:29

PostUA:


Mam problem z filmami CHILDS PLAY 2 i CHILDS PLAY 3
filmy te nie wyszły w polskiej wersji językowej, ściągłem je w celu dodania napisów.
Były spakowane RAREM rozpakowałem i sprawdzam jak chodzą a tu mi migają piksele ,albo obraz stoi w miejsu co jakiś czas przeskakując dalej dźwięk w zasadzie chodzi poprawnie .Nero show time mi się przy tym zawiesza jedynie Media Player Classic to jakoś uruchamia.Film ma dziwną rozdzielczośc 1024*576 .Chciałem go nagrać na płytę dvd a tu wyskoczyło że film jest zabezpieczony CSS ,przepuściłem to przez AnyDVD i nic nie pomogło.Region tych filmów jest europejski bo film wyszedł w Niemczech , Szwecji i bodajże w Norwegi (Zobaczyłem to w menu filmu, które wyświetliło się poprawnie)
PROSZĘ O POMOC JUŻ NIE WIEM CO ROBIĆ może film jest uszkodzony ?dlatego że był spakowany ???????????
Mikel79
Forumowicz
Forumowicz
 
Posty: 9
Dołączenie: 14 Kwi 2007, 12:08

Powróć do Nagrywanie CD/DVD

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Bing [Bot], Google [Bot]

cron