przez Mefisto » 13 Lip 2007, 21:32
UA:
Wejdź w Start > Wszystkie programy > Akcesoria > Rozrywka > regulacja głośności
później
Opcje > Właściwości > Nagrywanie > Ok
Zaznacz najlepiej wszystko ;] powinno chodzić.
Może masz też wersje demo przez co może nie działać nagrywanie bądź trzeba pogrzebać w opcjach samego programu.