TA STRONA UŻYWA COOKIE. Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianie ustawień cookie w przeglądarce. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na używanie cookie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Od dnia 25.05.2018 r. na terenie Unii Europejskiej wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego w sprawie ochrony danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z polityką prywatności oraz regulaminem serwisu  [X]

Futurama

Rozmowy na tematy związane z filmem. Opisy, recenzje.

Futurama

Postprzez kukaszr » 14 Wrz 2008, 01:18

PostUA:


Ostatnio odkryłem super bajkę mianowicie futuramę :-) Bajka opowiada o niecodziennych zmaganiach ludzi i kosmitów.
Pomysłodawcą jest ten sam koleś który wymyślił simsonów :-) Super zakręcona komedia śmiejąca się z ludzkiej głupoty.

W polsce była emitowana ale została zdjęta z ramówki tv4 przez Krajową Rade Radiofoni i Tv z powdu:

Analiza filmu wykazała, że zawiera on wiele scen drastycznych i ukazujących przemoc, które mogą mieć negatywny wpływ na psychiczny i uczuciowy rozwój dzieci i młodzieży. Film ukazuje odrealniony świat, pełen zjawisk destrukcji i przemocy.


Image

Puki co obejrzałem 2 odcinki oraz jeden pełnometrażowy z 2008 roku :D
Chciałbym umrzeć we śnie jak mój dziadek... a nie jak jego pasażerowie głośno krzycząc :D
Awatar użytkownika
kukaszr
Zasłużony działacz forum
Zasłużony działacz forum
 
Posty: 2050
Dołączenie: 29 Gru 2005, 12:16
Miejscowość: Poznań
Pochwały: 2

Re: Futurama

Postprzez in2dex » 14 Wrz 2008, 17:04

PostUA:


Zapodaj jeszcze jakieś linki do filmu tak bez szukania xD
zobaczę z ciekawości te drastyczne sceny
Awatar użytkownika
in2dex
Postujący
Postujący
 
Posty: 276
Dołączenie: 12 Wrz 2008, 21:17
Miejscowość: Mazowieckie
Pochwały: 2

Re: Futurama

Postprzez Snoopy1 » 15 Wrz 2008, 08:24

PostUA:


W którymś z odcinków jest parodia "Świata według Bundych" :D
Awatar użytkownika
Snoopy1
Postujący
Postujący
 
Posty: 369
Dołączenie: 19 Lis 2006, 20:15
Miejscowość: Świdnik


Powróć do Film

Kto jest na forum

Zarejestrowani użytkownicy: Brak zarejestrowanych użytkowników